hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


УНА залучить УНСО
для захисту народного волевиявлення

Українська Національна Самооборона (УНСО) не дозволить силовим структурам розганяти людей, які вийдуть протестувати на вулиці в разі фальсифікації під час підрахунку голосів і виступить на захист народного волевиявлення. Про це заявили представники Української Національної Асамблеї (УНА) під час зустрічі з представниками громадських організацій і кандидатами в народні депутати України в Прес-клубі у Львові на Круглому столі «Українська політична перспектива».

Представники УНА висловили своє переконання у перемозі на виборах до Верховної Ради України 2012 року й засвідчили готовність УНСО протистояти силовим структурам, яких влада може використати для придушення протестів проти фальсифікацій під час підбиття підсумків виборів. «Українська Національна Асамблея усіма законними способами буде протидіяти спробам фальсифікацій під час підрахунку голосів. У випадку ж якщо влада фальсифікує вибори і спробує силою розігнати законні протести народних мас, УНА для охорони протестувальників залучить УНСО» – заявив член партії УНА та її кандидат у народні депутати України Павло Гай-Нижник.

Крім того УНА відстоюватиме законні права мажоритарників від інших політичних партій. На цьому наголосив кандидат у народні депутати України від УНА, голова громадської організації «Українське юридичне товариство» Олег Березюк. «УНА готова підтримати та надати юридичну допомогу не лише кандидатам- «мажоритарникам» від УНА, а також й іншим мажоритарникам самовисуванцям, які відстоюватимуть українські національні інтереси під час виборчого процесу» – зазначив О. Березюк.

Також, представники УНА висловилися за необхідність повернення Україні статусу ядерної держави. Таку позицію підтримали Адмірал Ігор Тенюх, кандидат у народні депутати у Стрийському виборчому окрузі, а також письменник Василь Шкляр, який балотується за списком партії «Українська платформа «Собор». Підтримкою УНА заручилися патріотично налаштовані кандидати в народні депутати України й громадські організації Львівського регіону у боротьбі з русифікацією, корупцією та з можливими фальсифікаціями у Львові та Львівській області.

Українська національна асамблея (УНА-УНСО). Офіційний сайт. – 2012. – 23 серпня.   
[Електронний ресурс] Режим доступу: http://una-unso.in.ua/?p=18125#more-18125   
 
БУЛАВА Youtube Youtube