hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Місця пам'яті української дипломатії: енциклопедичний довідник

Місця пам'яті української дипломатії: енциклопедичний довідник

Завантажити файл, PDF

Опубліковано: Місця пам'яті української дипломатії: енциклопедичний довідник / упоряд. та заг. ред. Ірини Матяш. Київ : Горобець, 2022. 672 с.У енциклопедичному довіднику подано відомості про місця пам’яті, що виконують функцію творення ідентичності професійної спільноти української дипломатії, а саме: місця розташування дипломатичних представництва УНР/ Української Держави в країнах призначення; місця проведення важливих міжнародних переговорів; відомості про українських дипломатів, які завершили земний шлях у еміграції, та місця їх поховання; про пам’ятні місця в Україні, пов’язані з діяльністю зовнішньополітичного відомства; народженням, навчанням, професійною діяльністю представників української дипломатичної служби; меморіальні дошки та пам’ятники українським дипломатам; про репресованих дипломатів та місця їхньої страти в Російській Федерації; місця розташування іноземних дипломатичних представництв у Києві та інших українських містах.

Для українських і зарубіжних дипломатів, істориків, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, журналістів; всіх, хто цікавиться історією дипломатичної служби.

Місця пам'яті української дипломатії: енциклопедичний довідник

 
БУЛАВА Youtube Youtube