hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


БІО-БІБЛІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ


Відбувся XXVI (передвиборчий) з`їзд Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)


Опубліковано: Відбувся XXVI (передвиборчий) з`їзд Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) // Українська національна асамблея (УНА-УНСО). Офіційний сайт. – 2012. – 30 липня.

Сьогодні (30 липня 2012 року) у місті Львів відбувся XXVI з`їзд Української Національної Асамблеї. На з’їзді було висунуто кандидатів у депутати Верховної Ради України: 225 кандидатів у загальнодержавному багатомандатному окрузі (партійний список) та 14 кандидатів в одномандатних округах на чолі з паном Юрієм Шухевичем.

Пратійний список очолили (перша десятка):

Мазур Ігор – голова політради Української Національної Асамблеї;

Оліфіренко Михайло – Академік Української Академії Наук;

Бобрович Валерій – начальник штабу УНСО

Щербачов Валентин – Голова Всеукраїнської Асоціації Журналістів;

Кошарна Ольга – кандидат технічних наук;

Гай-Нижник Павло – доктор історичних наук;

Надтока Олександр – викладач Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук;

Рудик Іван – директор агрофірми «Проскурів»;

Єрмак Олександр – начальник юридичного відділу Верховного Суду України.

Виборчим гаслом Української Національної Асамблеї стали слова: «Сила! Порядок! Добробут!» – Сила, яка створить Порядок і приведе до Добробуту українців на своїй рідній землі.

Тіж самі слова, що і в буремному 1994 році забезпечили Українській Національній Асамблеї перемогу на парламентських виборах.

По завершенню пленарного засідання з’їзду відбулась урочиста хода від палацу культури і мистецтв імені Гната Хоткевича до пам’ятника Шевченку, де відбулось покладання квітів. Ходу очолював боєць УНСО з мечем і п’ятнадцяти метровим червоно-чорним прапором. Далі хода рушила на Личаківський цвинтар, де відбулося освяченя і встановлення табличок на могилах трьох вояків УНСО, які загинули в боях за Українську Державу. 
БУЛАВА