hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


БІО-БІБЛІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ


Павло Гай-Нижник

Промова
на XXVI (передвиборчому) з`їзді
Української Національної Асамблеї
(УНА-УНСО)


Завантажити файл, PDF

Опубліковано: Виступ доктора історичних наук, академіка Української академії наук П.П.Гай-Нижника // Українська національна асамблея (УНА-УНСО). Офіційний сайт [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://una-unso.in.ua/?p=18046

Стенограма виступу доктора історичних наук,
академіка Української академії наук П.П.Гай-Нижника

(30 липня 2012 р., Львів)

Шановні пані та панове, ми тут згадували 20 років незалежності і, якщо коротко, давайте подивимося, що ж вони нам побудували. Ця влада має потворне обличчя, воно складається, як потвора, з трьох складових.

Вони побудували феодалізм, де існують феодали, латифундисти, які скупили все народне майно, землі, заводи, які побудували свої замки, відгородилися від народу лімузинами, парканами і власними міні арміями.

Друга складова – це неосталінізм. Система влади і вертикаль влади – більшовицько-радянська. Вона найпростіша і найдієвіша в своєму керуванні. В них є загони для репресій, в яких використовується СБУ, міліція (яка, до речі, за чисельністю перевищує усю міліцію Радянського Союзу). Це – поліцейська держава. Навіть справа не в тому, що в нас є політв’язні і навіть справа не в тому, що деякі політв’язні були членами уряду. У нас є менш відомі політв’язні й невідомі. У нас є в’язні совісті. У нас є в’язні корупції, які не передали свій бізнес відомій партії.

І третя складова – це нова денікінщина. Вони прийшли, щоб зробити нас тимчасовим народом. Вони провели русифікацію, вони хтять змести цю державу і використати лише її назву.

Крім того, ми повинні усвідомлювати, що нам загрожує не лише російська мова, ми повинні усвідомлювати й те, що нам загрожує англізація української мови. Борючись проти зовнішнього тиску на українську мову юридично, ми не помітили як наша мова практично стає англізованою. Наші діти чи онуки скоро не будуть розуміти ту мову, якою ми говорили, вважаючи свою нову - українською. Нам потрібно зупинити англізацію української мови.

Крім того, ми мусимо знати і пам’ятати, що наша партія, наша організація є правою організацією. І як свідчить наша програма, ми поєднали український націоналізм з українським консерватизмом. Відтак, фактично ми є єдині на правому фронті. І якщо хтось спробує, або намагається зараз показати, що вони представляють праву ідеологію (я маю на увазі «Свободу»), то це – чиста брехня. Ідеологія «Свободи» – це ліва ідеологія. Вони будують в Україні, прагнуть побудувати, соціалізм. І це є правда. [Зала перериває промову оплесками]. І це ви повинні казати на кожному кроці. Багато хто з людей, з українських націоналістів, з українських неоконсерваторів, тимчасово стали прихильниками «Свободи» тому, що не знали куди вони ідуть. Багато людей ніколи не читали її програми. Ми вже жили в соціалізмі (русифікованому), тепер нам пропонують українізований соціалізм. Досить, бо ми знаємо чим це закінчується.

Крім того, ми повинні усвідомлювати ще важливу річ. Ми йдемо не лише з гаслом «Української України!», ми йдемо з гаслами, які забезпечать безпеку нашому народові. Ми йдемо з соціальними гаслами. Ми йдемо з економічними гаслами, з економічними частинами програми, які будуть більш розширено викладені в більш розширеній програмі. Таким чином ми повинні доводити людям, що ми не є популістами. У нас є чітка програма по захисту населення. У нас є чітка програма по захисту соціальних вимог населення – робітництва і селянства, профспілок і громадських організацій.

Ми зруйнуємо демократію і побудуємо народовладдя! І відповідно до цього, я закликаю вас іти в народ – пояснювати і говорити те, що ми прийшли надовго. Ми прийшли перемогти і набрати стільки відсотків, скільки нам дасть народ. І він дасть нам достатній відсоток, якщо ми будемо активними і якщо ми будемо переконливими. Відкиньте думку, що хтось щось не набере. Ми наберемо стільки, наскільки ми будемо активними. І мусимо бути активними. І ми мусимо діяти і розмовляти з народом.

Крім того, я прошу вас і закликаю до уваги, особливо коли ви даєте інтерв’ю чи комусь говорите – потрібно говорити: УНА. Не згадувати УНСО де-юре. Чому? В списках виборчих і в ЦВК буде зареєстрована Українська Національна Асамблея. Якщо ми будемо говорити «УНА-УНСО», прості громадяни (не члени організації) можуть заплутатися, коли не буде абревіатури «УНСО» у бюлетенях. Тому ми мусимо говорити, що на вибори йде УНА, а УНСО – це її бойовий загін. Відповідно до цього, я сподіваюся і маю віру, що організація буде еволюціонізувати, що вона буде більш інтелектуальною в партійному списку і більш бойовою в її бойовому загонові.

Відтак ми ідемо двома фронтами в усіх напрямках української політики. І перший фронт – політичний – очолить УНА, а другий фронт, якщо потрібно буде, забезпечить УНСО.

Слава Нації! [Зала у відповідь: Смерть ворогам!]

Слава Україні! [Зала у відповідь: Героям слава!] 
БУЛАВА