hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


БІО-БІБЛІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ


Бойовики, академіки, журналісти –
УНА-УНСО висунула кандидатів у нардепи

Опубліковано: Тимошенко Д. Бойовики, академіки, журналісти – УНА-УНСО висунула кандидатів у нардепи // Газета по-українськи. – 2012. – 30 липня [Електронний ресурс] - Режим доступу: http://gazeta.ua/articles/politics/_bojoviki-akademiki-zhurnalisti-una-unso-visunula-kandidativ-u-nardepi/448259

Ігор Мазур озвучив першу виборчу десятку кандидатів від УНА-УНСО.

У Львові відбувся передвиборчий з'їзд "Української національної асамблеї — Української народної самооборони" (УНА-УНСО). На з'їзді було висунуто кандидатів у депутати Верховної Ради України: 225 у загальнодержавному багатомандатному окрузі (партійний список) та 14 в одномандатних округах. Слоганом зібрання стало гасло: "Сила, порядок, добробут".

Про це Gazeta.ua повідомив один із лідерів організації Ігор Мазур.

"Ми створюємо силу, яка наведе порядок в Україні, що приведе до добробуту усіх українців", – пояснив Мазур.

Він очолив "унсовський" список. Крім нього, до першої п'ятірки увійшли: під другим номером голова Українського юридичного товариства Олег Березюк, під третім – академік Української академії наук Михайло Оліфіренко, під четвертим – польовий командир батальйону УНСО під час грузинсько-абхазького конфлікту Валерій Бобрович і під п'ятим – журналіст Валентин Щербачов.

Крім того, шосте місце у списку партії дісталось експерту Інституту стратегічних досліджень, кандидату технічних наук Ользі Кошарній. Під номером сім опинився доктор історичних наук Павло Гай-Нижник.

"Павло Павлович у 88-му році у Дунаївцях над суконною фабрикою імені Леніна підняв жовто-блакитний прапор", – зауважив Мазур.

Восьмим номером у списку іде кандидат історичних наук, викладач КНУ імені Т.Шевченка Олександр Надтока. Дев'ятим є Іван Рудик, голова агрофірми "Проскурів" Хмельницької області і сподвижник правозахисника Степана Хмари. Під номером десять – начальник юридичного відділу Верховного Суду України Олександр Єрмак.

"Олександр – син депутата Анатолія Єрмака, який привозив плівки Мельниченка і який загинув в автокатастрофі", – уточнив Мазур.

Разом з тим, лідер УНА-УНСО Юрій Шухевич балотуватиметься у Коломийському мажоритарному окрузі на Івано-Франківщині.

"Там його родинні місця, звідти походить шляхетний рід Шухевичів", - пояснив Мазур.

Слід зауважити, що на цей округ претендував нинішній нардеп-"нунсівець" Володимир Мойсик. Але у зв'язку з тим, що Мойсик, за словами Мазура, балотуватиметься від списку Об'єднаної опозиції, питання конкуренції було автоматично знято.

Денис ТИМОШЕНКО
_________________________
 
БУЛАВА