hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-Нижник

Айхгорн Герман

АЙХГОРН Герман (von Eichhorn Herman; 1848 - 30.07.1918) - німецький військовий діяч, фельдмаршал імператорської служби. У 1918 - командувач нім. групи армій "Київ", головнокомандувач нім. військ в Україні. Видав наказ, опубл. 6 квітня 1918, який під загрозою "заслуженої кари" забороняв селянам перешкоджати поміщикам здійснювати польові роботи. Наказ видано без узгодження з укр. урядом УНР, що було прямим втручанням у справи УНР, і призвело до ускладнень у стосунках ЦР і командування окупац. військ. Із прихильною нейтральністю поставився до держ. перевороту в Україні 29 квітня 1918, внаслідок якого було встановлено Гетьманат П.Скоропадського. Гетьман прихильно оцінював особу А. 30 липня 1918 убитий членом "Бойової організації" рос. лівих есерів (за погодженням із ЦК укр. есерів) матросом Балтій. флоту Б.Донським, який кинув бомбу, що смертельно поранила фельдмаршала і його ад'ютанта фон Дреслера. Убивцю схоплено й повішено на Лук'янів. площі Києва 10 серпня 1918.

Енциклопедія сучасної України

Опубліковано: Гай-Нижник П.П. Айхгорн Герман // Енциклопедія Сучасної України. - Т.1. - К.: Національна Академія наук України, Наукове товариство ім.Т.Шевченка, Координаційне бюро Енциклопедії Сучасної України НАН України, 2001. - С.238.


 
БУЛАВА