hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-Нижник

«Блок Безпартійних «Сонце»

Антонюк  Михайло Федорович

«Блок Безпартійних «Сонце» – блок, створений для участі у виборах до Верховної Ради України та до місцевих органів влади 26 березня 2006 р. До блоку увійшли: Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина» та Партія «Жінки України».

Основним питанням суспільного розвитку, згідно з ідеологією блоку, є не «комунізм чи капіталізм», не «Європа, Росія чи Америка», не «Схід чи Захід», а проблема моралі, тобто «чи може людина жити без визнання Творця і чому вона хоче жити без Нього».

До виборчого списку блоку входило 128 кандидатів. Першу трійку кандидатів представляли: О.Ржавський (голова Всеукраїнського політич-ного об’єднання «Єдина Родина», м.Київ), Р.Крижановський (ректор Християнського гуманітарно-економічного університету, м.Одеса) та А.Комарова (член Партії «Жінки України», м.Тернопіль). За результатами голосування блок набрав 12,6 тис. голосів виборців (0,04%) і до Верховної Ради України його представники не потрапили.

Павло Гай-Нижник   

Опубліковано: Гай-Нижник П. «Блок Безпартійних «Сонце» // Українська багатопартійність: політичні партії, виборчі блоки, лідери (кінець 1980-х – початок 2012 рр.). Енциклопедичний довідник. – К.: ІПіЕНД ім. І.Ф.Кураса НАН України, 2012. – С.97.


 
БУЛАВА