hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Засідання РНБО України з приводу окупації Криму військами Російської Федерації (стенограма)

(28 лютого 2014 р.)


Засідання
Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України
з приводу окупації Криму військами Російської Федерації
(стенограма від 28 лютого 2014 р.)

Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Вранці 27 лютого 2014 р. у Сімферополі невідомі озброєні підрозділи без розпізнавальних знаків захопили парламент і уряд Автономної Республіки Крим (Україна) й підняли на будівлях російські прапори. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «теракт».

Голова Верховної Ради України, виконувач обов'язків голови держави Олександр Турчинов призначив на 11:00 засідання Ради національної безпеки і оборони у зв'язку із ситуацією в Криму.

«На 11:00 я призначив засідання Ради національної безпеки і оборони», – заявив О.Турчинов на засіданні Верховної Ради в п'ятницю, 28 лютого 2014 р.

«На жаль, незважаючи на наші звернення і заяви, до ескалації цього конфлікту безпосередньо причетні військові Збройних сил Росії, які, незважаючи на попередження української сторони, зі зброєю пересуваються Кримом у напрямках, яких не узгоджено з українською стороною», – сказав О.Турчинов. Засідання РНБО України з приводу окупації Криму «Сьогодні вночі терористи з автоматичною зброєю, за оцінками наших спецслужб – це професійні військові, спробували взяти під контроль аеропорти Криму», – додав він.

Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму Засідання РНБО України з приводу окупації Криму

 
БУЛАВА Youtube Youtube