hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Чи має перспективи Україна отримати ракетні комплекси із США? — Павло Гай-Нижник

Чи має перспективи Україна отримати ракетні комплекси із США? — Павло Гай-Нижник

uagit Опубліковано: Чи має перспективи Україна отримати ракетні комплекси із США? — Павло Гай-Нижник // Громадське інтерактивне телебачення. – 2022. – 31 травня [Електронний ресурс] Режим доступу: https://uagit.tv/2022/5/31/19288--chy-mae-perspektyvy-ukrayina-otrymaty-raketni-kompleksy-iz-ssha--pavlo-hay-nyzhnyk

Український історик, поет, громадсько-політичний діяч Павло Гай-Нижник в ефірі ГІТ дав інтерв’ю про передачу ракетних комплексів зі США, політику «п’ятої колони» в НАТО, «загравання» Угорщини з росією.

Щодо інформації, що США не передадуть Україні ракетні комплекси, ракети яких долетять до росії, учасник ефіру повідомив:

«Ці комплекси є зазначені у ленд-лізі, тобто воля Байдена в будь-яку хвилину буде змінена і для цього є юридичні підстави.

Цьому сприяли безвідповідальні заяви певних осіб з офісу Президента, зокрема радників, зокрема Подоляка, про те, що ми застосуємо їх і зразу вдаримо на європейську частину росії», — зауважив він.

Громадсько-політичний діяч сподівається, що МЗС України допрацює це питання і воно буде вирішене.

Павло Гай-Нижник також розповів, що Німеччина та Франція застосовують дипломатичний тиск і вплив, адже вони досі є «п’ятою колоною» в НАТО. Саме вони найбільш не зацікавлені, щоб Україна виграла війну. Після перемоги Україна може стати домінантною силою у Центрально- та Східно-європейському просторі. А це суперечить політиці Німеччини та Франції, в тому числі в сфері економіки.

Щодо політики Угорщини, він зазначив, що Віктор Орбан є угорським нацистом, програмою його на виборах щоразу є велика Угорщина, це травма Тріанону, котра історично склалася. Політики виховують угорський народ в політиці сатисфакції і реваншу. Угорщину було попереджено, що ЄС та НАТО можуть її ізолювати і рішення прийматимуть без неї.

Ольга Купчинська

 
БУЛАВА Youtube Youtube