hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Футбольні самураї: Гай-Нижник прокоментував успіхи Японії на Чемпіонаті світу з футболу

Історик Павло Гай-Нижник розповів, що на цьогорічному Чемпіонаті світу з футболу чи не найбільше вразила гра збірної Японії, яка вдосконалюється із кожним разом.

Дмитрий Киришин
16 грудня 2022

Футбольні самураї: Гай-Нижник прокоментував успіхи Японії на Чемпіонаті світу з футболу

Опубліковано: Футбольні самураї: Гай-Нижник прокоментував успіхи Японії на Чемпіонаті світу з футболу // Знай.UA. – 2022. – 16 грудня [Електронний ресурс] https://life.znaj.ua/445716-futbolni-samuraji-gay-nizhnik-prokomentuvav-uspihi-yaponiji-na-chempionati-svitu-z-futbolu

Про це він розповів у програмі «Влада і спорт».

«Підтвердили сподівання Нідерланди, Франція підтвердила, мене розчарувала Аргентина, підтвердила сподівання, але не такі, Бразилія, розчарувала Німеччина», - зазначає Павло Гай-Нижник.

За його словами, тут йдеться не стільки про результати, скільки про саму гру. Окрім цього, стверджує експерт, вразила Японія, а відтак на ній він зупиняється детальніше.

Зокрема, стверджує історик, гра збірної Японії не могла не вразити, але це було очікувано, її боялися. Як він зазначає, Японія досить потужно собі набирає кожен раз і кожен чемпіонат, це футбольні самураї.

«І психологія, і сама генетична раса зроблена, і дисципліна, і відданість. Подивіться, вони грають до останнього міліметра, вони діють як на війні», - підкреслює Павло Гай-Нижник.





 
БУЛАВА Youtube Youtube