Львівську викладачку, яка висловила незгоду з ЛГБТ-ідеологією, можуть звільнити через її переконання
Опубліковано: Львівську викладачку, яка висловила незгоду з ЛГБТ-ідеологією, можуть звільнити через її переконання // Політична теологія. – 2021. – 7 квітня [Електронний ресурс] Режим доступу: https://politteo.online/novyny/lvivsku-vykladachku-yaka-vyslovyla-nezgodu-z-lgbt-ideologiyeyu-mozhut-zvilnyty-cherez-yiyi-perekonannya/
Викладачку Національного університету «Львівська політехніка» Ольгу Мер’є можуть звільнити через висловлену нею незгоду з ЛГБТ-ідеологією.
Як повідомлялося, науковець стала об’єктом цькування з боку заангажованих ЗМІ та інших прихильників ЛГБТ-ідеології. Жінку звинуватили у так званій «гомофобії» після того як у розмові зі студенткою вона наголосила на патологічності сексуальних розладів і вказала на недоречність просування ЛГБТ-ідеології в освітньому процесі.
Замість того, аби виразно підтвердити право своїх викладачів висловлювати погляди, які йдуть врозріз із сучасними ідеологічними трендами, або просто проігнорувати випадок, у «Львівській політехніці» продемонстрували конформізм.
Так, відома лівими поглядами нардеп Інна Совсун заявила, що в університеті створять спеціальну комісію, яка має розглянути «гомофобний інцидент».
«Ректор запевнив мене, що вони будуть створювати комісію в університеті для того, аби вивчити цей випадок і прийняти рішення, що робити з викладачкою, яка дозволила собі такі висловлювання», – сказала Совсун.
Водночас знаний науковець доктор Павло Гай-Нижник повідомив, що існує небезпека звільнення Ольги Мер’є.
«Як відомо, нещодавно склався скандал з викладачкою Національного університету “Львівська політехніка” Ольгою Мер’є. Днями вона була звинувачена в гомофобії через те, що не підтримала ініціативу студентки написати наукову роботу на тему гендеру та харасменту, а також назвала представників ЛГБТ психічнохворими. Зараз йдеться про звільнення викладачки із університету», – написав Гай-Нижник у Facebook.
«Вважаю подібний розвиток ситуації неприпустимим, позаяк звільнення через “гомофобну” позицію – це порушення прав людини і, зокрема, свободи слова. Крім того, такий тиск на людину – це ще й грубе порушення її права на свободу думку та свободу громадянина та накладання протизаконної заборони на професію! Ба більше, це створить небезпечний прецедент, який в подальшому дозволить провадити своєрідний ЛГБТ-терор щодо ЗМІ, публічних осіб і навіть пересічних громадян, у тому числі й щодо морального виховання української молоді!», – додав науковець
«Політичній теології» Павло Гай-Нижник пояснив, що інформацію про можливість звільнення Ольги Мер’є він отримав від колег із «Львівської політехніки».
Раніше повідомлялося, що уряд почав вимагати від українських викладачів визнання ідей мультикультуралізму. Міністерство розвитку економіки оприлюднило Реєстр професійних стандартів, який у тому числі містить стандарт на групу професій «Викладачі закладів вищої освіти». Поміж професійних вимог документ має припис ідеологічного характеру: у розділі «Загальні компетентності» автори документа ставлять перед викладачами вимогу «проявляти толерантність та повагу до культурної різноманітності».
Нагадаємо, нещодавно в Німеччині судили науковця, який відверто заявляв про зв’язок між гомосексуалізмом і педофілією.
Також «Політична теологія» інформувала, що уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вручила голові відповідного комітету парламенту щорічну доповідь за 2020 рік. Частина доповіді виявилася присвяченою просуванню в Україні ЛГБТ-ідеології. Зокрема, Денісова вимагає запровадити в Україні «одностатеві партнерства» і притягувати критиків ЛГБТ до адміністративної відповідальності.