hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Про записи Гончарука і Ко...

Павло Гай-Нижник

Питання не в тому, чи то була нарізка чи ні, не в тому, який рівень фаховості чи інтелекту в урядовців та підлітковий стиль самої розмови і навіть не в тому, як голова уряду відгукувався про особу президента, а в тому, що нараду (і чи лише цю?) прем'єр-міністра держави, яка перебуває у стані війни, хтось може вільно записувати, а отже — конфіденційні розмови перших осіб воюючої країни!!!

І не факт, що було записано лише цю розмову, а не наради, що становлять державну таємницю! Які таємні наради чи стратегічні або ж тактичні плани та операції (в тому числі спецслужб чи військових) є вільно доступними для запису в перших осіб держави?

Тож цілком логічним є припустити: а наради президента або РНБО чи не є доступними чужим спецслужбам, а надто — російським?!

Це є проблема національної безпеки!!!

Павло Гай-Нижник І це ознака суцільної профанації кадрової політики виконавчої влади (а з огляду на сучасне владне статус кво — й президента особисто) і тотальної некомпетенції державної служби охорони і спецслужб України!!!

Це питання: чи взагалі існує в країні державна влада!

© П. П. Гай-Нижник    
16 січня 2020 р.






 
БУЛАВА Youtube Youtube