hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Агонія і риторика ненависті
(команда П.Порошенка готова на усе
заради збереження влади
)

Павло Гай-Нижник

З місць надходять приголомшливі звістки про оскаженіле розгортання застрашення населення громадянською війною у разі програшу Порошенка, поверненням русифікації й регіоналів, відкликанням Томосу, тотальним наступом москалів на фронті, відбувається безпрецедентний тиск і залякування людей як на особистому, так і на колективному рівні, надто -- бюджетників та приватного середнього і малого підприємництва! Погрози залишення без роботи і помстою після виборів! Ось який режим збудовано під прикриттям національних і демократичних гасел! Де не вдається задурити мізки людям, там намагаються залякати! Цю систему необхідно зруйнувати, бо вона вдушить нашу державність і нас разом з нею в обіймах політично збанкрутілого, але очманілого від наркотика влади "українського путіна"!

Крім того, викликає питання психічний стан діючого президента. Досить лише побачити його ляпасочок по обличчю дівчині, вхоплення за носи людей, натягування шапок на очі, практично удар в плечі журналіста за незручне питання, зарахування усіх, хто не проголосував за нього, до ворогів держави і агентів Кремля, агресію щодо опонентів, нагнітання істерії та ненависництва, цілу армію ботів, що була створена за корійським лекалом, яка цькує, принижує та зневажає людську гідність і право вибору. Порошенко у своїх промовах кілька разів називав українську армію окупаційною! Порушення Конституції й потурання корупції вже навіть не є нонсенсом! Про патологічну брехню і хронічну клептократію на цьому тлі вже й не йдеться. Зрештою якесь ненормальне повторювання, що його суперник на виборах наркоман, наркоман, наркоман... Усе це викликає неабияке занепокоєння... Президентові, очевидно, пора на відпочинок, позаяк його риторика та дії дедалі більше стають неврівноваженими і непередбачуваними, а отже й загрозливими для національної безпеки та оборони України!

© П. П. Гай-Нижник    
8 квітня 2019 р.


 
БУЛАВА Youtube Youtube