hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ХТО "КРИШУЄ" НЕЗАКОННУ ВИРУБКУ ЛІСУ
ТА ЙОГО КОНТРАБАНДУ ДО ЄС? САМОВИКРИТТЯ!

 Павло Гай-Нижник Президент України П.Порошенко не підписав (заветував) закон, який передбачав обмеження річного обсягу заготівлі необроблених лісоматеріалів 25 млн куб. м на період дії мораторію на експорт необроблених лісоматеріалів та посилення відповідальності за контрабанду лісу, який Верховна Рада ухвалила ще 3 липня.

От такий борець за природу і з контрабандою... на словах.

Законом, до речі, передбачалося обмежити внутрішнє споживання необробленого лісоматеріалу в розмірі 25 млн куб. м в рік на термін дії заборони на експорт необроблених лісоматеріалів, він ще й передбачав суттєве збільшення штрафів за контрабанду лісу.

Нагадаю, що Україна нелегально ввозить до Європи більше деревини ніж будь-яка інша держава. За чотири роки експорт українського лісу до ЄС зріс на 75%.

Не зважаючи на чинний мораторій на вирубку лісів, експорт української деревини до країн Європи за останні чотири роки зріс на 75% і в 2017 році перевищив позначку у 1 млрд євро. При цьому в ЄС надходить не тільки незаконно вирубана, а й незаконно експортована деревина, в тому числі і той самий ліс-кругляк, експорт якого в Україні під мораторієм. Україна експортує пиломатеріалів вдвічі більше, ніж легально виробляє – йдеться про контрабандні 1,2 млн кубометрів кожного року. Майже 60% вирубок відбувається в обхід обмежень, найчастіше у формі «санітарної рубки», яку виправдовують необхідністю запобігання поширенню хвороб деревини.

Вітаю Вас громадяни і продовжуйте слухати далі солодкі промови брехунця!

P.S. "23.07.2018 повернуто з пропозиціями президента", – йдеться у повідомленні на сторінці законопроекту. При цьому текст пропозицій президента станом на понеділок, 23 липня, на сторінці законопроекту відсутній.

Чергова маніпуляція і порушення! Торгаші завше торгашами залишаться...


© П. П. Гай-Нижник    
23 липня 2018 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube