hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

МЕТА ЦІЄЇ ОДНІЄЇ МАСШТАБНОЇ СПЕЦОПЕРАЦІЇ – НЕ ВТРАТИТИ ВЛАДУ!
А У "СПИСКУ" – МИ УСІ!

 Павло Гай-НижникПро професійних спецоператорів... Т. зв. список "47" вже вільно гуляє Інтернетом! І це т.зв. режим конфіденційності й фахості секретних служб! І ще одна дивина: ще вчора нас запевняли, що у списку було 30 осіб, проте раптом – стрімко за добу їх стало аж 47!

При цьому, судячи з прізвищ, список той складався не лише в ФСБ і не лише в Росії, а його автентичність й взагалі нічим не підтверджено. Його фігуранти не отримали ані охорони, ані запобіжників. Тобто, якщо нікому з політичної кон'юктури не збагнеться до виборів влаштувати чергову спецоперацію, то люди житимуть як і досі! Ото – режим таємності та спецзапобіжництва злочину!

Жодним чином не хотілося б применшувати чи зневажати загрози Кремля, усвідомлюючи криваво-аморальний характер діяльності ФСБ й терористичну сутність влади Російської Федерації! Проте... А Вам не спадало на думку, чого це ФСБшники стали настільки дурними, аби винаймати на убивць українських патріотів й, до того ж, ветеранів війни проти них же самих? (й які при цьому ж засвітилися гучними антиросійськими акціями). Вони що – ідіоти? Чи у ФСБ кілери й агенти скінчилися? А що, якби потенційний убивця не пішов би до СБУ? Все – не було би "спецоперації"!?

Сміх та й годі! Коли прагнуть ліквідувати – ліквідовують (згадаймо: Курочкін, Шеремет, Шаповал, Окуєва)... І ще не доведено, до речі, хто саме насправді замовляв ті ліквідації! Ви впевнені, що нині ледь не усе зручно спихнути на руку Москви? Ну, де спецоперації, де спецрозслідування, де суди?! І не треба порівнювати запобіжні спецоперації проти ФСБ із запобіжними проти побутових й приватних замахів або з примітивними інценуваннями на кшталт кумедних постановочних лякалок (це не солідно й не того рівня спецоперації)!

Що ж, вочевидь, чим ближче до виборів, тим більше буде блискавичних та ідеальних спецоперацій! От тільки яких: запобіжних російським спецслужбам й антитерористичних чи запобіжних політичним опонентам й передвиборчих? Нагадати скільки "ворожих терактів" (тільки чеченських) ліквідував Путін на шляху до зміцнення влади?

(Он, чотири роки не було геніальних спецоперацій з такою рекламною кампанією, ніби вони убивству Кеннеді запобігли, – тепер є; чотири роки підіймали тарифи – перед виборами попустять; чотири роки не думали про грамадянство – тепер задумалися; чотири роки тривала деукраїнізація – тепер оголосили про десятиріччя української мови в Україні (абсурд!); чотири роки з українців визискували як з кріпаків, тепер заявлять що нарешті додумалися як зробити життя в державі кращим (питання: чиє життя? і чи не запізно?), а по факту – а по факту Вас, громадяни, за дурнів тримають і мета цієї однієї масштабної спецоперації – не втратити владу!)

Буде видно... А щодо "списку"... То у ньому – ми усі! Усі, хто тими чи іншими засобами бореться проти ворога зовнішнього й усі, хто викриває ворога внутрішнього (і не лише кремлівського). То ж зважайте на це і не сподівайтесь, що...


© П. П. Гай-Нижник    
2 червня 2018 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube