hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ЯК ВИГЛЯДАЛИ ЄВРОПЕЙЦІ 10 ТИС. РОКІВ ТОМУ

У Музеї історії природи зробили новий революційний аналіз останків, яким 10 тисяч років. Вченим вдалося з'ясувати, що перший сучасний британець мав темно-чорну шкіру.

Як виглядали європейці 10 тисяч років тому, ЧеддерНайстаріший в країні скелет, відомий як Чеддер, було виявлено більш століття тому у печері в Сомерсеті. Вивчення його ДНК і реконструкція продемонстрували, що ця людина мала більш темний колір обличчя, ніж раніше думалося, а також блакитні очі і темне кучеряве волосся. Загалом, вчені відзначають, що стародавні люди мали зовсім не такий зовнішній вигляд, як сучасники.

Чеддер генетично належав до групи людей, відомих як «західні мисливці-збирачі» (представники Іспанії, Угорщини та Люксембургу періоду мезоліту). Його предки мігрували в Європу з Близького Сходу після льодовикового періоду. Сьогодні близько 10% білих британців виходять з цієї групи.

Як виглядали європейці 10 тисяч років тому, АвгіТакож, раніше вчені провели реконструкцію обличчя 18-річної жінки, яку дослідники назвали Авгі, або «Світанок», грунтуючись на жіночому черепі, викопаному з печери, в якій жили в 7000 років до н.е. Останній раз її обличчя бачили 9000 років тому. Коли вона жила в Греції, в кінці мезоліту (близько 7000 до н.е.), регіон переходив від суспільства мисливців-збирачів в те, яке почало вирощувати власну їжу.

Мало що відомо про те, як Авгі жила і померла, але тепер археологи можуть бачити видатні вилиці древньої жінки, важку брову і ямочку на підборідді.

Особу Авгі було показано дослідниками університету в Афінах на заході в Музеї Акрополя.

Особові функції «згладжуються» протягом тисячоліть, і люди сьогодні виглядають менш мужніми, розповів реставратор Оскар Нільссон. Відновити її обличчя було чималим подвигом. Ендокринолог, ортопед, невролог, патологоанатом і радіолог були необхідні для точної реконструкції особи Авгі. Команда з реконструкції була очолена ортодонтом Маноліс Папагрігоракісом, який зазначив на заході в музеї, що, хоча кістки Авгі, схоже, належали 15-річній дівчині, її зуби показали, що їй було 18 років,

На додаток до команди лікарів, університет працював з Оскаром Нільссоном, шведським археологом і скульптором, який спеціалізується на реконструкції. Для відновлення вигляду стародавньої людини, дослідники проводять комп'ютерну томографію черепа, а потім 3D-принтер робить точну копію вимірювань.

Як виглядали європейці 10 тисяч років томуКоманда також реконструювала обличчя 11-річної Міртіс, яка померла від брюшного тифу у Афінах у 5-му ст. до н.е.

У майже 7000-річний період між Авгі та Міртіс, структура обличчя людини, здається, пом'якшується.

Секвенування генома найдавніших європейців дозволило скласти цей їхній вигляд. Ген, що освітлив шкіру, прийшов до Європи пізніше, з неолітичними фермерами, мабуть, з Кавказу, що, до речі, робить цілком доречним використання західного терміну Caucasian race як синонім Білої раси. Що ж стосується європейців, то їхній генофонд сформувався приблизно 5-7 тисяч років тому із змішання трьох базових компонентів: палео- і мезо- літичних, тобто, найдавніших європейців, неолітичних малоазіатів і степовиків з Північної Євразії, які мали Палеоазійські підмішування.


© П. П. Гай-Нижник    
8 лютого 2018 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube