hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ЩО БУВАЄ, КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ-НЕВІГЛАС
НАМАГАЄТЬСЯ ПОЛІТИЗУВАТИ ІСТОРІЮ НА ДОГОДУ ЧУЖИНЦЯМ...

 Павло Гай-Нижник

Президент П.Порошенко заявив під час прес-брифінгу після зустрічі із президентом Польщі, що для вирішення проблем вони домовилися підвищити рівень історичної комісії.

А тепер увага! Тепер від України її очолить віце-прем’єр Павло РОЗЕНКО! Той Розенко, що закінчив електроакустичний факультет Київського політехнічного інституту і той, що з 2014 по 2016 був міністром геноцидної соціальної політики України! Українсько-польську ІСТОРИЧНУ комісію очолить!

"Комісія має зібратися найближчим чином та вирішити питання, що виникли з ексгумацією та похованнями. А ще ми маємо орієнтуватися на героїв, що є спільними для обох країн".

А тепер ще раз увага! Як приклад П.Порошенко назвав маршала Польщі ПІЛСУДСЬКОГО! Диктатора Речі Посполитої! Так, так! Того Пілсудського, який знищував ЗУНР! Того, хто окупував і анексував західноукраїнські землі від соборної України! Того Пілсудського, який порушив умову Сен-Жерменського договору про надання Галичині автономії! Того Пілсудського, який "пацифікував" Західну Україну! Того Підсудського, що був особистим другом і союзником Гітлера! Того Пілсудського, що разом з нацистами планував загарбання нових українських земель!

А хто ж, цікаво, увійде до складу цієї "комісії"? Цілком вже очевидно, що ті, на кого вкажуть поляки!

Порошенко, ти хоч маєш уяву про історію України та історію українсько-польських взаємин? Хоча... чхати ти хотів на історію України і на честь Українського Народу! Чужого для тебе народу, чужої для тебе історії, чужої для тебе України!

© П. П. Гай-Нижник    
13 грудня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube