hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ І ХТО, НАСПРАВДІ, СТАНОВИТЬ ЗАГРОЗУ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ?

 Павло Гай-Нижник

Що відбувається? А відбувається, з огляду на фігурантів, що нині представляють собою не лише владну верхівку, а й основну масу вітчизняного політикуму, закономірний процес. Триває синтез суб'єктів-політиканів з гнізда Кучминого, гнилоти пізнього Ющенка, розквіту проросійського Януковича та справжнього нутра лихваря Порошенка, а саме – витворення в Україні системи-клону української удержавленої плутократичної мафії з російською моделлю політичної системи!

Відтак, у не такому далекому майбутньому режим Порошенка копіюватиме й вибудовуватиме в країні копію Путінської системи координат у політиці, його стиль копіюватиметься не лише у діях та ідеології влади, а й в інформаційно-пропагандистському просторі та щодо громадянського суспільства й ручної опозиції.

Згодом держава Україна, в особі Порошенка та його посіпак, звинувачуватиме Захід у зраді й втратить т.зв. союзників; під прикриттям антиросійської риторики співпраця з Росію буде поглиблюватися, за що під вибори Путін виведе війська з Донбасу, даруючи своєму новому сателіту Порошенку псевдолаври псевдоперемоги, в обмін за сепаратну відмову від Криму, в подяку за прохолодження взаємин із Заходом (попри прозахідну риторику) та поступову інкорпорацію України в геополітичну орбіту Росії!

Політичний процес в Україні, як такий, буде лише імітований як політика, узурпація влади з боку Порошенка та його корумпованого плутократичного оточення буде ще більш явною та зухвалішою, монополія на владу буде зациклена, держава існуватиме в режимі ручного кермування та кругової поруки, патріотична риторика перетвориться на профанацію й буде спрямована на облуди й полювання на заздалегідь призначених "відьом", а епічна брехня та аморально-принизливе цькування незгодних стане порядком речей.

Прірва між багатими і бідними зростатиме, ізоляція України знову відновиться як і побрехеньки про "проєвропейський" курс, режим же ж й надалі буде викормлювати цілу касту бюрократів й чиновництва, маріонеточних суддів і політичних повій, а тих, хто апелюватиме вголос і голосно – тавруватимуть як зрадників держави, позаяк режим ототожнюватиме (вже ототожнює) себе самих із державою Україна, вважаючи її приватизованою територією із усім крамом і живністю тощо...

Ласкаво просимо в авторитаризм та плутократію квазіпутінського режиму Порошенка! Насправді ж, ми вже переступаємо його поріг і приховані метаморфози, що вже відбуваються в Україні, невдовзі дадуться взнаки як кожному громадянину й особі, так і загалом усьому народову й усій державі!

Зупинити цей наступ антинародної та антиукраїнської кліки клептократів і космополітів на чолі з Порошенком, що прагне узурпувати владу в Україні під нібито патріотичними гаслами й нібито із проукраїнською риторикою, є основним внутрішнім завданням Українського Народу, поряд із зовнішньою агресією; є питанням національної безпеки й новим викликом і рубіконом майбуття Української Держави та державницької зрілості Українського Народу!

P.S. Потепління чи годі маскуватися? 7 грудня 2017 р. Міністри закордонних справ України та РФ Клімкін і Лавров у Відні зустрілися особисто й погомоніли за зачиненими дверима. У нас точно війна з Росією?

Нагадаю, що напередодні Клімкін заявляв, що "по факту дипломатичних відносин між Києвом і Москвою немає". А що це за усамітнення двох: теревені між давніми друзями і земляками?

До речі: зустріч запросив Клімкін. Офіційне прикриття: "обмін заручниками". Натомість Лавров повідомив, що мова не лише про це, а й про утиск ЗМІ в Україні і не тільки...

© П. П. Гай-Нижник    
7 грудня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube