hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

Quo Vadis, Україно? Memento mori, Порошенко!

Гай-Нижник Павло Парламентська Асамблея Ради Європи приймає резолюцію, якою запускає процедуру зняття санкцій проти РФ! Ну що, капітулянти зі влади та владолизи-ідіоти, понаприймали законів, які нібито гарантували продовження санкцій? Ваші остогидлі побрехеньки вже не взмозі прикривати ссучену сутність цієї влади!

А ганебне цькування українського Закону про освіту в ПАРЄ та її резолюцію ви також назвете перемогою? Як і антигромадянську так звану судову реформу чи геноцидну пенсійну реформу? А може ваша тарифна політика є благом для простої людини?! Генералісимуси ви наші, переможці здорового ґлузду!

Ви зливаєте у свої залайновані унітази мову, державу, народ, людську гідність! Ви з усмішкою на своїх пиках ґвалтуєте країну і саме поняття моральності, справедливості та совісті! Ви крадете усе і в усіх, без потреби і логіки, якщо вас не зупинити — ви вкрадете в нас і у наших дітей майбутнє!

Кожен з вас неодноразово порушив Конституцію, законодавство і нормативно-правові акти України, а відтак — кожен, рано чи пізно, отримає належну сатисфакцію!

Та біда не у вас — потенційних трупах і квартирантів пекла, лихо причаїлося у тому, що ще залишаються тварюки, які вам у цьому прислуговують за кинуту кістку і у тому, що ще хтось таки вірить вашій огидній і смердючій брехні!

Quo Vadis, Україно? Memento mori, Порошенко!


© Гай-Нижник П.П.    
12 жовтня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube