hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ДЕСЯТЬ ЗАПИТАНЬ ПРО КОРДОН (ДЕРЖАВНИЙ) І МЕЖУ (БЕДЛАМУ)

Гай-Нижник Павло

До уваги експертів-маніпуляторів наших прикордонних, кордонних і підкордонних справ щодо того, що дядько перейшов кордон.

А вас не цікавить, принаймні, ще 10 питань з цього приводу:

1. Законність позбавлення громадянства України (і відповідальності того, хто незаконно його надав цій особі й незаконно позбавив)?

2. Нормативно-законодавче підґрунтя недопущення цієї особи потрапити на територію України?

3. На яких підставах було заблоковано рух міждержавного потягу, хто надав наказ і хто понесе за це відповідальність?

4. Як цей дядько міг перейти кордонно-пропускний пункт, якщо він був замінований і чому чувак не підірвався? Хто замінував чи дав наказ збрехати про замінування? І ще. Пам'ятаєте, хто тупо завжди усе "мінував", боячись когось? Правильно — мето́да Януковича і Ко.

5. Як взагалі стало можливим порушення кордону і хто у цьому винний перш за все: чи не прикордонна служба і бедлам у ній? Чи зазнав покарання очільник прикордонної служби? Слухайте, обурення президента, генпрокуратури і прочая через одну особу (цілком легальну, хоч і не зовсім зручну для влади) стільки, скільки не було через події на східному кордоні (нікого ж з прикордонного високого начальства й досі не покарано)! А де стіна на північному кордоні та її "будівничий" Яценюк? Яку зазгозу національній безпеці становив дядько-грузин (чи може то примха однієї особи — тієї, що в Молдові народилася, а не в Грузії?)

6. Хто наказав і привіз "тітушок" на кордонний пункт? Знову ж, яка влада лякала людей "тітушками"? Правильно: досвід Януковича і Ко.

7. Де покарання збурювачів пустоболів від псевдополітики, що сприяли напруженню в суспільстві й розпалювали громадянське протистояння, заздалегідь закликаючи прилюдно розстрілювати українських політиків і громадян? Чи відповідають за свої слова "стрільці" порожнечою Ківа та Ляшко?

8. Чи має понести відповідальність державно-політична влада України за штучне створення й провокування громадянського протистояння через порушення законодавства України, що призвело до вищезазначеного інциденту? Чому ціла держава стала заручником особистої примхи, інтриги і помсти пана Порошенка?!

9. Чи не штучно усе це напруження створюється обома таборами (влади з її лизоблюдами-маріонетками та опозиції з її обдуреними авантюрниками)?

10. Чому взагалі в Україні панує вибіркове правосуддя, беззаконня й сваволя, а президент регулярно перевищує власні повноваження та порушує Конституцію?

Та в нас західний кордон вже роками спокійнесенько незаконно перетинають вагони, машини, дельтоплани із цигарками, цілі ешелони з карпатським лісом-кругляком; у нас під північно-західним кордоном ціла республіка бурштинова розквітає!

Чи є у нас взагалі державний кордон (не номінально на карті намальований) і чи є у нашої влади та політикуму межа (не в розмовах виголошена, а на справах проведена)?! Межа сваволі, жадібності та суцільній брехні!

В хаті — бедлам, а вср...лась невістка?!


© Гай-Нижник П.П.    
11 вересня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube