hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ЧИСЕЛЬНІСТЬ ПОЛІТИЧНИХ ПОТВОР В УКРАЇНІ ЗРОСТАТИМЕ

Гай-Нижник Павло

В Україні відбувається інбридинг політичного прайду з усіма його згубно-хворобливими рецидивами та, як наслідок, зроcтанням константної, що вже зараз виявляється у розплідненні гетерозигот, його генетичній деґенерації, нездатності до цивілізаційно-інтелектуальної еволюції та самоізоляції від природного суспільно-політичного середовища й самовідторгнення від органічного поступу у розвитку людського соціому.

Відтак чисельність політичних потвор в Україні зростатиме й виклоновані ними омани декадансу і нігілістичні віруси ширитимуться у просторі здорових думок, розкладатимуть генетичний код народу та запобіжний імунітет громадсько-політичної спільноти, що вже зараз становить загрозу національній безпеці держави Україна.


© Гай-Нижник П.П.    
3 вересня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube