hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ЛАСКАВО ПРОСИМО В АБСУРДНУ ДІЙСНІСТЬ
МАФІЗНО-ПЛУТОКРАТИЧНОГО КАПІТАЛО-СОЦІОЦИНІЗМУ
ОСУЧАСНЕНОЇ УРСР!

Гай-Нижник Павло

"Генералісімус" вродив ще 12 нових генералів! Скоро армія буде як у Північній Кореї - третина генералів! Вочевидь, ці генії війни вже звільнили Крим, Луганськ і Донецьк, завдали ніщивної поразки московській армаді й розмірковують лиш над тим, чи прийняти капітуляцію РФ чи зпопелити Кремль!

Чиновництво тим часом стає привілейованою бюрократичною верствою, що призначена стати обслуговуючим персоналом і базою для забезпечення потреб касти обраних і вірних вождю, незамінному генію, честі і совісті нашої епохи!

Корупція запліснявіла, ЦВК засів посмертно, опозиція набуває ознак дисиденства і стає ворогом усталеного ладу! Масштаби ж різного роду військ і підрозділів МВС перевишують чисельність армії.

Народ зубожіє, а влада звітується про нові і нові звершення та здобутки, які ніхто, окрім неї, не бачить і не відчуває! Брехня одягається у шати псевдоправди на фоні соціального та економічного шантажу населення та суцільної спроби маргіналізації свідомості пересічного громадянина!

Пропаганда підміни понять і омани перевищує усі очікування, шпигуни і агенти ворога усюди навколо, а насамперед, звісно ж, у лавах критиканів і запроданців з неприрученої опозиції, що зазіхає на світле майбутнє правлячої верхівки та не бачить мільйони вдячного їй народу!

Юрба біснується у спантеличенні між цифрами переможних звітів і повсякденною злиденністю, навколишнім блиском палаців і мінімалізмом статків, націонал-патріотичними щоденними промовами і дійсністю прихованої деукраїнізації, соціально-народолюбною риторикою удаваних хлопоманів і звинуваченням зголоднілої черні у переїданні тощо.

Суспільство викривлених дзеркал так мріє про дзеркальну щирість покидків, що поволі розівчивається відрізняти слова від справ, втрачає здатність критично-аналітичного мислення й ладне втратити ознаки соціому, що вимагає звітів, а не обіцянок, що потребує правди життя, а не уяви міфіолізованого майбутнього! Чудовий ґрунт для життя у подвійному світі потрійних стандартів вічного очікування дива та перетворення народу на несвідому масу моральних кріпаків із самооманливим чванством обраності в історичній місії бути виробником благ та шоколадних рік із позолоченими берегами для нових господарів життя... І засліплення, що ті блискучі господарі -- лише огидні трутні, а король їхній -- голий!

Гігантизм видовищ із дозованою подачкою додаткового клаптика хліба, вміло загортається у прикрашену хрумку обгортку приватизованих пропагандистів, що за збільшену пайку задля жити краще за плебс, здатні втлумачувати, що нігілізм і брехня є насправді цивілізаційним поступом і державотворчою стратегією визначних будівників світлого майбутнього! Тверезість думки й відверта розмова над проблемами і дієздатними заходами до їх подолання -- подається як ознака поганого тону! А пристосуванство -- ознака нібито виваженого шляху до безтурботного життя й гарантія того, що служба безпеки режиму не візьме тебе на олівець у списку неблагонадійних! Або емігруй (інакше будеш зацькований), не критикуй і не розмірковуй (бо будеш агентом іноземного впливу), або пристосуйся (і будеш мати спокій, а може й кісточку тобі підкинуть до будки, яку ти так і не збудував... і не збудуєш, якщо не співатимеш осанни владі).

Штучна істерія навколо постійних страшків, владоботів і зрадофілів, висмоктаних з пальця олігархів експертів і матюклих аморальних політиків, що нібито глаголять гласом народу, доводять до самодурства і самозакоханих невизнаних геніїв, і неляканих законом можновладців і безвідповідальних вимогачів відповідальності на тлі хаосу та сваволі... Мільйонні премії та заплатні паразитуючому чиновництву на фоні півторатисячних зарплат кандидатів наук вже не вважаються анахронізмом! Прірва лише здається бездонною...

Гасло "ПЖити по-новому!" набуває присмаку "Покращимо життя вже сьогодні!" та "Побудуємо соціалізм за наступну п'ятирічку!" Генсек і керівництво партії та держави -- незамінні й ведуть країну у світле майбутнє щосекунди, а економіка здійснила гігантський стрибок порівняно із 1917-м роком! Один неук з мисленням бісмарка з палати №6 знімає черевика і, б'ючи по трибуні, верещить: "Я вам покажу як треба керувати державою!". Вєрховний Совєт УРСР працює як злагоджений механізм, час від часу імітуючи парламентські баталії повій проти блазнів та неуків із зарозумілими пиками проти галасливих і податливих ватних ура-патріотів! Театр абсурду у рамці мистецтва політичного примітивізму...

Ласкаво просимо до української брєжнєвщини з осучасненими елементами януковщини та неофеодалізму на засадах псевдодемократії та мафіозно-плутократичного капітало-соціоцинізму!


© Гай-Нижник П.П.    
25 серпня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube