hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ДЕРЖАВА, У ЯКІЙ НЕ ДІЮТЬ ПРИНЦИПИ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА І НЕВІДВОРОТНОСТІ ПОКАРАННЯ, А ЗАКОН - ЛИШ ЗАСІБ ДО ВИБІРКОВОГО ПОКАРАННЯ ЧИ УНИКНЕННЯ ПОКАРАННЯ, ІСНУЄ ЛИШЕ НОМІНАЛЬНО!

Гай-Нижник Павло

Генпрокуратура закрила провадження проти нардепа від «Народного фронту», голови комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського

Як відомо, Пашинський минулої зими під Києвом вистрілив з нагородного пістолета у ногу жителю одного з сіл Васильківського району В.Хімікусу.

Співробітники Генпрокуратури дійшли висновку, що Пашинський діяв в межах необхідної оборони. А ось дії пораненого чоловіка в ГПУ визнали «суспільно небезпечними». Водночас слідчі вважають, що в діях Хімікуса відсутній склад кримінального злочину за ч. 2. ст. 296 КК України (хуліганство). Чоловіка можуть оштрафувати за адміністративне порушення у вигляді нецензурної лайки.

Ось і все, що вам треба знати про ще один приклад вибіркового правосуддя, яке є однією з ознак корумпованої держави...

І поведінка іншого псевдонародного депутата – Полякова (теж правляча фракція "Народний фронт", до речі!), і не лише його, зайвий раз підтверджує, що в країні панує свавілля і правовий хаос, де закон нічого не важить! А це означає, що держава, у якій не діють принпипи верховенства права і невідворотності покарання, а закон – лиш засіб до вибіркового покарання чи уникнення покарання, існує лише номінально!

А на вершині цієї мафіозної піраміди кругової поруки стоять президень і прем'єр-міністр України!

© Гай-Нижник П.П.    
1 серпня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube