hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ПИТАННЯ ЩОДО ЗАГРОЗ НОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ І СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ АРХІТЕКТУРИ,
ЩО ВЖЕ ЗАРАЗ ВИБУДОВУЄТЬСЯ В УКРАЇНІ, НЕ Є РИТОРИЧНИМ!

Гай-Нижник Павло

Не мусить бути важливим як кожен з нас ставиться до Саакашвілі як до людини чи як до політика. Важливим має бути усвідомлення, що Порошенко без огляду на закон і політичний імідж держави здатен злити, обміняти, продати її репутацію, а відтак і кожного з нас (кожного з вас) на догоду своїм дріб'язковим страхам, чуттю ницої помсти та через елементарну відсутність честі... При цьому, він так само кардинально протилежно діє щодо своїх лизоблюдів і подільників, керуючись єдиним правилом "Друзям усе, суперникам – закон!" чи так званим трансформованим "Президент дав! Президент - взяв!". Усе це, насправді, називається інакше – шантаж, кругова порука, беззаконня, сваволя та узурпація!

І стосується це не лише поточної політики сьогодення, а й з огляду його політичного минулого і, що ще важливіше, крізь спектр його прагнень щодо політичного майбутнього. Усе це, у випадку втілення його автократичних і клептоматичних схильностей, накладатиме (і вже накладає) не просто ганебний відбиток на українську перспективу, а й на сумнівне майбуття держави Україна загалом і кожного її громадянина зокрема.

Питання це не є риторичним, а відтак відповідь на нього, час і способи вирішення вже тепер залежать від відповідальності національної еліти за сенс існування, безпеки і майбуття цієї держави, від усвідомлення кожним українцем тих загроз, які постануть перед кожним громадянином особисто у разі впровадження у життя вже не надто прихованих намірів цієї персони.

Не варто вважати, що когось особисто щось не торкнеться у часі реалізації вищевказаного сценарію та у перебігу зміцнення нової державної і суспільно-політичної архітектури, що вже зараз вибудовується в Україні!

P.S. Ну, а щодо заяв про "незаконність надання Саакашвілі громадянства України", то чому за ці незаконні (а значить - злочинні) дії не відповів той, хто надав йому незаконно те громадянство, а саме – президент Порошенко!

І ще. Ось принагідна відповідь грузинської прокуратури щодо видачі Україні Черновецького: «В прокуратуру Грузии требование о передаче Леонида Черновецкого украинской стороне, не поступало. Хотя, даже в случае поступления данного требования, его передача не будет произведена, т.к. он является гражданином Грузии и согласно конституции Грузии передача граждан Грузии недопустима»...

© Гай-Нижник П.П.    
27 липня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube