hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ЧИ ПІДХОДИТЬ УКРАЇНІ "ХОРВАТСЬКИЙ" СЦЕНАРІЙ?

Гай-Нижник Павло

Українські політики вже заморили із своєю маячнею про "хорватський сценарій" щодо Донбасу. Коротко (без нюансів):

По-перше, Сербська Країна не мала спільного кордону із Сербією й була закута між Хорватією та Боснією-Герцеговиною, тож Сербія не мала прямої змоги і можливостей негайно і постійно надавати Країні "гуманітарну" допомогу і надіслати допомогу живою силою і технікою. Чи ізольоване ОРДЛО від Росії? Ні!

По-друге, Сербія втратила вихід до моря і не могла блокувати Хорватію з моря! Україна взмозі убезпечити російський удар з півдня і з моря, якщо почне "хорватський сценарій"?

По-третє: на той час на території Країни не було регулярних сербських військ, не було новітньої техніки та озброєння. Воювати з ополченцями-четниками, це не війна із регулярною армією! Чи виведені російські війська і техніка з Донбасу?

По-четверте: Сербія на той час вже програла війну, була розтрощена бомбордуваннями літаками НАТО, на Балканах були війська ООН тощо! Чи Росія бомбардуватиметься літаками НАТО, чи є на сході України військові контингенти ООН тощо? Чи зруйнована російська інфраструктура, економіка і виснажена армія? І чи готова українська ППО до ракетно-авіаційних ударів регулярної російської армії?

По-п'яте: у Хорватії влада не торгувала із ворогом, влада не перебувала у лайні корупції й відновлювала армію, економіку та соціальні стандарти в унісон із політикою націоцентричності та низкою програм у сфері гуманітаристики тощо, а не спекулювала війною, обкрадаючи народ і державу!

P.S. А чи відомо нашим доморощеним хорвато-сценаристам щось про сценарій щодо Східної Славонії? Чому до неї не було застосовано аналог хорватського? Вперше чуєте? То й нехай ці псевдофахівці-авантюрники не теліпають про "хорватський", позаяк окрім цього словосполучення вони взагалі поняття зеленого не мають про події на Балканах і в чому різниця тієї війни від нашої!

© Гай-Нижник П.П.    
23 липня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube