hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Україну, під завісою «кволої» війни і псевдопатріотичної риторики,
космополітична й денаціоналізована політична верхівка
плутократів та патологічних клептоманів
наполегливо й маньячливо намагається перетворити
на осучаснену потвору квазі УСРР

Гай-Нижник Павло

Ідіотизм і профанація: якась маріонеточна Національна рада реформ ухвалила якусь, невідому нікому за повним змістом, олігархічно-оманливу так звану пенсійну реформу від бариг і хронічних брехунів. Хочу запитати у прокуратури та СБУ: який конституційний статус та законодавчі повноваження має ця кишенькова нац. рада реформ і чи не є державними злочинцями її адепти!?

Утім, усі ці запитання є риторичними, надто на фоні останніх «реформ»: травлю і намагання дескридитувати Коханівського, затримання й намагання звинуватити у співучасті за вбивство москаля-комуніста активіста «Правого сектора», спробі позбавити роботи вченого з Могилянки за національно-патріотичну позицію, віршопляску в унісон двох начебто «ворогуючих» колег, бла-бла про АТО-неАТО, «прозахідну», «натівську» й псевдореформаторську діарею владних імітаторів тощо.

Насправді ж гуманітарний і не тільки антиукраїнський геноцид та профанація державно-політичного простору, що виразно вказують на неприховану спробу узурпації влади денаціоналізованою клікою торгашів та плутократів і являють собою загрозу національній безпеці України, набирають обертів під гучне, оманливе й нескінченне базікання про фантастичні успіхи віртуальних звершень й очевидний театр абсурду навколо сцени з діамантів у лайні пересічної дійсності!

Їхні тюрми вже приготовані, а пси вже набивають набої... Внутрішній фронт вже давно відкрито й вони чемно полюють допоки Ви лагідно сподіваєтеся...

Державу Україна, під завісою «кволої» війни і псевдопатріотичної риторики, космополітична й денаціоналізована політична верхівка плутократів та патологічних клептоманів наполегливо й маньячливо намагається перетворити на осучаснену потвору квазі УСРР із прихованим у шатах «ворога» дійсним центром впливу у Кремлі та мультикультуралізованим «західним» трикутником морального розладу й дозатором фінширки для вітчизняних владних наркоманів. Таки правий був Шевченко про сучасних блазнів від політики: «Раби, підножки, грязь Москви! Варшавське (читай – Брюссельське) сміття!»

P.S. Сайт АП повідомив, що президент доручив уряду восени підвищити пенсії. Питання 1: Порошенко має уяву про Конституцію України? Питання 2 (вихідне з першого): на яких юридично-правових підставах Порошенко дає подібне доручення уряду? Питання 3 (вихідне з попередніх): президент України або неук, або ж свідомо порушує Конституцію України?

Дрібниці? Аж ніяк, позаяк у цій державі панує не право закону, а закон безправ'я й сваволі, які й перетворюють усю цю подобу державницьких фрікцій на порнографію із поганими акторами, що примітивно «рубають капусту» з глядачів у смердючому підвалі з телевізором, на вході до якого кольорово написано: відеосалон «Вхід у Европу»...© Гай-Нижник П.П.    
16 червня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube