hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Є кредит! А що натомість?

Гай-Нижник Павло

Рада директорів МВФ надала Україні позику в 1 мільярд доларів США. «В підсумку загальне виділення в рамках угоди (з Україною) складає близько 8,38 мільярдів доларів США», – йдеться у заяві МВФ. А що МВФ вимагає натомість і першочергово?

«Україна не може більше відкладати пенсійну реформу, включно з підвищенням пенсійного віку», – заявила заступник директора-розпорядника МВФ Крістін Лаґард.

Перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Дейвид Ліптон розповів, чого МВФ очікує від України: «Для досягнення швидшого та більш стійкого зростання, необхідно підняти доходи і допомогти Україні наздогнати своїх регіональних партнерів, необхідно прискорити структурні реформи, щоб покращити бізнес-середовище та залучити інвестиції. Необхідно почати процес приватизації та розвитку ринку земель сільськогосподарського призначення. Корупцію необхідно рішуче викорінити. Попри створення нових антикорупційних інституцій, потрібно ще досягти конкретних результатів». Він також заявив про необхідність якомога швидше розпочати структурні фіскальні реформи.

Отже, уряд України таким чином зобов'язався, перш за все, здійснити:

1) пенсійну реформу (в т.ч. підняття пенсійного віку);

2) приватизацію і продаж (ринок) землі сільськогосподарського призначення (тобто відмінити мораторій на продаж землі);

3) боротьбу з корупцією (ну, усе це зімітують з помпою);

4) фіскальну реформа (збільшення акцизів і платежів тощо).

Д.Ліптон також зазначив, що «міжнародні партнери надали суттєву фінансову і технічну допомогу українській владі, щоб зміцнити економіку, і продовження їхньої підтримки є важливим для досягнення успіху цієї програми». Що це за програма? Коротко – усе перелічене вище, а також ще й 4-річна програма розширеного фінансування, що передбачає виділення Україні 17 мільярдів доларів кредиту до кінця 2019 року.

У додаток Державний банк розвитку KfW (ФРН) надасть Україні кредит у розмірі 300 млн євро на розвиток в країні малого і середнього бізнесу. А цей бізнес, як відомо, у нас майже мертвий, окрім того, що в тіні чи під "кришою" влади...

Ура!© Гай-Нижник П.П.    
3 квітня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube