hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


УБИВСТВО ВОРОНЄНКОВА У КИЄВІ: СБУ ВЧЕРГОВЕ ДЕКЛАСОВАНО
Й НОВИЙ ЛАКМУС ВЛАДІ УКРАЇНИ

Гай-Нижник Павло

У центрі (!) Києва у розпал "антитерористичної операції" поблизу готеля «Прем'єр-палац», на розі бул.Шевченка і вул.Пушкінської, посеред білого дня застрелили біглого депута Госдуми РФ Д.Воронєнкова. Нагадаю, що Воронєнков мав бути ще й ключовим свідком у заочному суді проти Януковича (а в перспективі -- й проти Путіна)...

"Слава" СБУ, яка так "берегла" цінного свідка! Час зустрічі Воронєнкова сьогодні із Пономарьовим і шлях його на цю зустріч був заздалегідь відомий убивці! Один охоронець! Тож виникає підозра чи дійсно росіянина намагалися вберегти від помсти ФСБ і чи взагалі ФСБ його ліквідувала? Убивця ж, до речі, мав посвідчення в/частини №3057 Національної Гвардії України! Усі ж мають тверезе розуміння реалій держави, в якій ми живемо, і до якої так необачно утік з РФ-ки Д.Воронєнков?

СБУ вчергове декласовано, держава Україна своїм безсиллям уберегти життя втікачів Путіна надовго втратить довіру до себе у тих, хто міг би (навіть гіпотетично) стати її союзником у затяжній війні із кремлівським монстром.

Усе це ще раз свідчить, що ігри спецслужби у піар-рекламу зі політиканством, "турботою" над опозицією щодо Порошенка і "шефством" (доволі недолугим) над молодіжними правими організаціями, вигадками у сміхотворний "Шатун", розміщення на своєму сайті абсурдної тест-гри, самомилування голови СБУ і сумнівна надпублічність як для керівника спецслужби тощо (не вистачає ще стати ведучим якогось ток-шоу), але при цьому абсолютною бездіяльністю щодо національної безпеки, свідчить про глибоку кризу та дезорієнтацію у керівництві цієї спецслужби!

Питання: чи керується керівництво СБУ у своїй діяльності відповідними для подібних організацій актами чи знаходиться під сумнівним впливом сумнівних радників?.. Тож, виходить, що в СБУ не довгі руки й аналітичний розум, а довгий язик й аналітична недостатня спроможність...

Більше того, громадськість під носом СБУ виявляє колаборантів і шпигунів, яких остання так і не добачає навіть після тикання її носом у ті кубла. Показник -- лише одна (!) справа передана СБУ до суду!

Чи буде реакція керівництва держави? Сумніваюся. Особиста лояльність (ні -- відданість) президентові перед другим туром виборів переважить усі проколи і бездіяльність (ну, не враховуючи театралізовану саморекламу, яка у суспільстві вже викликає глузування, а навіть не усмішку).

Клептоматична жадоба і патологічний страх втрати влади змушує керівництво держави провадити кадрову політику на засадах особистої відданості (прислужливості), а не професіоналізму; перейматися не справами війни та національної безпеки, а питанням власних статків й убезпечення подальшого перебування на посадах!

Варто лише лише проаналізувати профнавички, освіту та досвід владної верхівки та їхнього оточення, аби усвідомити у яку прірву веде нинішня влада державу!

Варто лише почути їхню риторику до своєї діяльності та щодо народу з вуст цих "діячів", аби зрозуміти наскільки далекі вони від розуміння справжнього стану справ в державі, становища пересічного громадянина, їхнє хамське, зневажливе ставлення до народу й байдужість до усього, що відбувається поза їхньої особистої життєвої орбіти!

Наслідки будуть катастрофічні. Для усіх!© Гай-Нижник П.П.    
23 березня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube