hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


У Балаклеї під Харковом підірвано арсенал артилерійських і танкових снарядів

Гай-Нижник Павло

У Балаклеї під Харковом підірвано арсенал артилерійських і танкових снарядів, лунають вибухи. Вибухнув 65-й арсенал, третина снарядів у якому вже давно поза терміном придатності і владу про це попереджали не один раз, тож чи не прикривають диверсією елементарну халатність, розкрадання і торгівлю озброєнням тощо?

До речі, а як вдалося апріорі встановити, що це диверсія, якщо вибухи такої потужності ще тривають й наблизися до об'єкта практично неможливо?

І ще питання: якщо диверсія - то у якому стані перебувала система охорони такого важливого об'єкту під час війни!?

Але владі не до того, влада "робить" "реформи". Люди ж втікають з міста. Про війну, а надто про Крим (ви не помітили?) урядовці вже воліють й не згадувати, усе зводиться до питання "торг - гроші - прибутки", а також до визиску і шантажу власного ж народу!

У підсумку це ще раз свідчить про той бедлам, що твориться в країні, де кожен сам за себе у боротьбі за виживання, й про той безлад в армії (в її верхівці на чолі з верховним головнокомандувачем), що не взмозі змінити жодні переможні реляції і пустопорожні балачки про реформи й модернізацію держави, які існують лише на язиках владоможців та в їхніх кишенях і на їхніх приватних банківських рахунках.

Винних не знайдуть, крайніх призначать, у відставку з високопосадовців Міноборони ніхто не подасть... Адже подібне вже нещодавно було (швидко забулося?) і що? Отож -- нічого!© Гай-Нижник П.П.    
23 березня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube