hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


ПОЛІТИЗАЦІЯ ПОЛІЦІЇ ТА МВС Є ЗАМАХОМ НА КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЛАД УКРАЇНИ І ЗАГРОЗОЮ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ

Гай-Нижник Павло

Кажуть, що вже понад 2 тисячі поліціянтів підписали вимогу щодо зняття з Парасюка депутатської недоторканності... Утім, я тут не вдаватимуся до оцінок поведінки депутата. Я про важливіше.

1. З яких це пір поліціянти дозволяють собі втручатися у політичні справи й щось вимагати у політичному сенсі? Це неприховане порушення Конституції і низки законодавчих актів, зокрема й п.4 ст. 10 Закону "Про Національну поліцію" та ін. Таким чином усі ці 2 тис. поліціянтів мають бути звільнені зі своїх посад і притягнуті до відповідальності!

2. Хто з посадових осіб збирає ці підписи чи дав розпорядження їх збирати? Він також порушує вищевказане чинне законодавство! Чому керівництво Нац.поліції та МВС не реагують на ці порушення законодавства з боку поліціянтів? Чи означає це побічно, що вищі посадові особи України втягнуті у цей процес, політизують діяльність МВС та національної поліції, а отже й сприяють зростанню напруги і протистояння у суспільстві та свідомо порушують Конституцію України, що є замахом на державний лад і є загрозою національній безпеці?!

3. Усе вищевказане (як і багато іншого) свідчить про те, що Україна своїть на порозі узурпації влади обмеженим колом осіб, неверховенства права й формування поліцейської держави, що неминуче призведе до диктатури та авторитаризму. У підсумку: повстання народу, море крові і до цього країну штовхає зажерлива і клептоматична політика сваволі і маніпуляцій П.Порошенка та його оточення.© Гай-Нижник П.П.    
22 березня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube