hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Японський акцент Парубія як чергове промовисте свідчення
фіктивізації державних інституцій України

Парубій, Японія То з ким зустрічався у Японії Парубій? Офіційний сайт Верховної Ради повідомив, що з міністром оборони Японії паном Вакаямія Кенджі, але у цій країні міністром оборони є пані Томомі Інада.

Вам цікаво, наприклад, а що з цього приводу повідомляє посольство України в Японії? А нічого. Остання новина їхнього сайту датована аж 26 січням! Вони там що, досі у запої з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин!?

Тупість, безграмотність й неосвіченість нашого прем'єр-міністра, наших міністрів, їхніх замів тощо, державної служби (чи правильніше вже казати – обслуги) взагалі вражає!

Парубій, Японія Якесь замкнене коло ідіотизму! То Порошенко розмовляє телефоном з фейковим "президентом" Киргизстану. То прем'єр з напівдипломом з псевдовищої псевдоосвіти! То два "інтелектуала" Гройсман і Насалик на засіданні Кабміну демонстративно туплять про те, "який стосунок мають Київська та Житомирська область до транскордонного співробітництва?"! То парад якихось німфеток на вищих державних посадах тощо! То з якогось неба взяті якісь міфічні цифри про зростання добробуту населення у той час, коли те населення незабаром вже й харчуватися змушене буде комунальними платіжками!

І суцільна брехня, абсурд, корупція та кіч марнославства й клептоманії в шоколаді безвідповідальності – посміховисько на увесь світ на тлі війни, злиднів та фіктивізації держави Україна!3 березня 2017 р.
© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube