hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


19 вересня 2016 р.

ГАСЛО ЗАБРІХАНОГО РЕЖИМУ ГРОЙСМАНА-ПОРОШЕНКА:
СМЕРТЬ УЧЕНИМ Й ВЧИТЕЛЯМ – ЗЛАТО "ПСАМ" і ЛИХВАРЯМ!
ЛЮД ПРОСТИЙ ХАЙ ЖЕРБАКУЄ – КЛЕПТОМАФІЯ ПАНУЄ!

Гай-Нижник, дописи Українці, напівграмотний Гройсман, який у Верховній Раді спілкується в урядовій ложі з колегами російською мовою й у ній же обкладає міністрів погрозами та московською лайкою (матом), якось пафосно пообіцяв: "Я вам покажу, що таке управління державою!". Показує... Тарифами на комунальні послуги й мафієнізацією держави. А от тепер й пр оектом бюджету на 2017 рік покаже вам ще й місце для остаточного зубожіння вчителів, лікарів, вчених й що таке геноцид освіти й науки під брехливі промови про шалені успіхи уряду!

А тепер ще й покаже, на кого цей новостворюваний режим опиратиметься у цементуванні своєї системи кругової поруки та смертного засосу між олігархатом та плутократію!

Отже, Кабінет міністрів пропонує виділити у 2017 році на фінансування Національної поліції України 15 млрд 429 млн грн, що 10% більше, ніж у 2016 році (13 млрд 664 млн грн).

У цілому Кабмін пропонує збільшити видатки на Міністерство внутрішніх справ також на 10% – з 37 млрд 247 млн грн до 41 млрд 387 млн грн. При цьому витрати на Генеральну прокуратуру зростуть на 40% – з 3 млн 305 млн грн до 4 млрд 649 млн грн. Уряд також пропонує збільшити витрати на Національне антикорупційне бюро на 60% – з 489 млн грн до 774 млн грн.

Віват, поліцейська держава лихварів і злодіїв з примітивізованою й затканою у злидні освітою, голодним селянством й убитою наукою.

Додам принагідно, що у Києві кандидат історичних наук в одному з інститутів Національної академії наук України отримав аванс – 900 грн. Хто ж протистоятиме "рускаму міру" чи кресам "від можа до можа"? Хто стоятиме на сторожі свідомості й розуму наших дітей, нашої нації, на духовній міці українського світу та його історичної й національної пам'яті?! Гройсман чи Вальцман? Луценко чи Аваков? Повзуча русифікація, показуха та імітація? Отож...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube