hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


3 вересня 2016 р.

ТРІУМФ СЛОВЕСНОГО ПОПУЛІЗМУ Й МАНІПУЛЯЦІЙ "ГЕНПРОКА"

Гай-Нижник, дописи Ви бачили як тріумфально вів свою прес-конференцію у Верховній Раді генеральний прокурор? Певно, що так, принаймні із сюжетів новин.

А от мене зацікавило щонаменше кілька аспектів з усього цього дійства.

- Чому підозрювані у злочині (чи злочинній халатності) та смертях в Іловайському казані з Генштабу досі не затримані, а до того ж перебувають на державних посадах?

- А верховний головнокомандувач що? ніяким чином не має нести відповідальність за цю поразку, яку, нагадаю, він ще нещодавно привселюдно називав перемогою?

- А колишній прем'єр Яценюк чому досі не затриманий?

- Чому по ліву руку від генпрокурора приспокійненько сиділа особа, яку звинувають у тотальній корупції (Пашинський) і навіть намагалася вести прес-конференцію?

- Чому генпрокурор не прокоментував от таку "переможну" статистику імітації боротьби з корупцією: за липень 2015 - липень 2016 рр. у корупційних справах було винесено 952 вироки. Але! Але лише 128 осіб отримали реальні терміни. З них тільки 33 вироки набули законної сили. Решта оскаржуються. І ще цікавіші "перемоги": з категорії А (тобто - вищі чиновники) було засуджено "аж" двох голів РДА і заступника голови держсільгоспінспекціі (!!! - це у нас найвищі чиновники?). А з іншої категорії справ, а саме серед суддів,слідчих, місцевих голів, було засуджено "аж" трьох слідчих і одного сільського голову!

- Чому заочно висувають звинувачення та збираються заочно ж судити російських вищих державних чиновників, в тому числі й міністра оборони РФ Шойгу, а головному злочинчеві Путіну ані підозр, ані звинувачень, ані заочного українського суду! Він там у Кремлі що - хлопчик на побігенках?!

Звісно ж заочно судити тих, до кого не дотягнуться руки, і це чудово усі усвідомлюють, легше і піарніше, аніж своїх реальних злочинців, та навіть про Путіна згадати - кишка затонка, хай навіть і суто з ідеологічної точки зору...

Українські владоможчі намагаються вичистити свої запрямовані костюмчики та репутацію брудними руками, чистою брехнею та погано приховуваними маніпуляціями й популізмом під прикриттям "кволої" війни, яку й війною де-юре визнати не спроможні... Зрештою, усвідомлюючи дісний стан, структуру та фактичну схему й спосіб функціонування нинішніх українських державних органів, реально політичну та юридичну відповідальність за ці два роки бедламу та трагіспектаклю в державі мають нести, перш за все, Порошенко та Яценюк! Решта з цієї клоаки - лише подільники та співучасники іншого калібру...

Запитання, звісно ж, риторичні... Висновки робіть самі, громадяни України...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube