hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


11 червня 2016 р..

Кого затримала Генпрокуратура? Екс-заступника міністра в уряді Азарова чи екс-заступника Порошенка – міністра економіки в уряді Азарова/Януковича?

Гай-Нижник, дописи Ви певно вже чули про затримання Сухомлина... Наші інформагенства повідомляють про "затримання заступника міністра часів Януковича", або ж про "затримання екс-заступника міністра уряду Азарова". Звучить гарно, але не зовсім повно..

З'ясуємо? Заступником якого міністра був Сухомлин? Відповідь: міністра економічного розвитку... А хто ж був в уряді Азарова міністром економіки? О, диво! Петро Порошенко!

Тож на чесно слід було би повідомляти: затримано Сухомлина – екс-заступника екс-міністра економічного розвитку Порошенка в уряді Азарова за часів президенства Януковича. Чи не так? Це щодо об'єктивного подання відомостей засобами масової інформації України...

Гай-Нижник, дописи Чому затримали із запобіжним заходом у 2 місяці утримання під вартою (або 100 млн застави)? А хто дав відмашку? Генеральний прокурор Луценко (де-юре, а де-факто? чи не Порошенко?). Такий собі піарно-превентивний точечний удар-попередження. Очевидно, дядько надто багато знає і не лише щодо власної й "злочинної змови Курченка із Азаровим та Януковичем". І нічого не знає про свого колишнього міністра? А Порошенко – один із засновників Партії регіонів, колишній міністр закордонних справ і міністр економіки в уряді Азарова/Януковича там був нібито ні до чого, янголятко серед демонів?

Ну-ну... Усі повірили?

Бідний ти наш святоподібний Петро Олексійович, за дурня тебе в уряді Азарова тримали... Чи ти нас за дурнів маєш?

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube