hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


16 лютого 2016 р

ОГИДНЕ ШАПІТО ПІД КУПОЛОМ ЗКУРВЛЕНОЇ ХАТИ!

Огидне шапіто під куполом зкурвленої хати! (16 лютого 2016 р.)

16 лютого 2016 р. у Верховній Раді покидьки розіграли примітивну за своїм сценарієм комедію з приводу відставки уряду. Тріо самодіяльних акторів у складі Порошенка, Яценюка та Гройсмана блазували злагоджено, але надто фальшиво.

Підтанцьовка депутатських кабаре-повій у штанях й краватках, як завжди, заробила свій заздалегідь узгоджений гонорар. Зкурвлена хата грала дурнів з розумними пиками, плескала сама собі й втішалася слиною.

Лаштунки за сценою, як їх не намагалися зморщити й зафарбувати, були настільки прозорими, попри суцільну заплямованість масними плямами й брудом, що крізь них аж стирчали тіні від закулісних фрікцій державних імпотентів і політичних імітаторів.

Вочевидь, вони вважають, що цю чергову паскудну оборудку ніхто не узрів і що хтось таки повірив у те, що доморощене шапіто стало державотворчою сценою європейського політичного театру.

Убогі паяци майбутніх тюремних камер!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube