hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


2 березня 2016 р

Розмова давніх греків про владу та можновладців

Розмова давніх греків про владу та можновладців

Підслухав на одній пірушці розмову давніх греків, що відбулася десь в Елладі між 50 та 120 роками н.е., тож і переказую її Вам.

Cолон: «Я так вважаю, що більш за усе зазнає слави цар або тиран тоді, коли він єдиновладдя над громадянами оберне у народовладдя».

Біант: «І коли він першим виявить зразок покірності законам».

Фалес: «Щастя правителя – у тому, щоби вмерти своєю смертю й у похилому віці».

Анахарсіс: «І не один серед усіх буде розумним».

Клеобул: «І не буде легко вірити до промов ближніх»

Піттак: «І досягте, зоби піддані боялися не його, а за нього».

Хілон: «Справа правителя – мислити не про смертне, а про безсмертне».

Періандр: «Одне можу додати: усе, що сказане, чи не має усіляку людину розумну відвернути від влади!»

Езоп: «Видно, слід тут кожному говорити за себе, а не так, щоб назватися друзями і радниками правителів, а виявитися їхніми обвинувачувами!».

Солон: «А хіба не стане, як на тебе, стриманішим правитель й справедливішим тиран, якщо переконати його, що краще не владарювати, ніж владарювати?»

Езоп: «Хто ж тобі повірить!?...»

P.S. Не давайте це читати нашим політикам та владоможцям – боюсь, що у цих покидьків станеться істерика та й, однаково, їхній примітивний мозок просто не здатен адекватно усвідомити вищесказане.

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube