hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


14 грудня 2015 р.

Цинічні бéндери (долярові)
Замітка про пройдисвітів з великої дороги української політики, що з бездонними кишенями впевнено крокують повз людність й державу на шляху кругової поруки, брехні та безмежної захланності (або про деякі маніпуляції з долярами від США)


Цинічні бéндери (долярові). Замітка про пройдисвітів з великої дороги української політики Після консультацій із Конгресом, Білий Дім планує виділити приблизно $190 мільйонів нової допомоги на підтримку масштабної програми реформ в Україні. Американці щиро сподіваються, що цей широкий пакет допоможе Україні:

  • Посилити боротьбу з корупцією через реформу правоохоронної системи і системи правосуддя;
  • Залучити інвестиції завдяки спрощенню правил і прозорій приватизації державних підприємств;
  • Активізувати економічне зростання через поліпшення торгового потенціалу і доступ до капіталу для малих і середніх підприємств;
  • Зміцнити енергетичну безпеку за рахунок підвищення ефективності, прозорості та стійкості в енергетичному секторі; і
  • Створити довгостроковий демократичний фундамент шляхом конституційних реформ і реформування державного управління у ключових галузях.

Ці кошти також будуть спрямовані на підтримку критично важливої ролі громадянського суспільства та незалежних засобів масової інформації, а також Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка контролює і перевіряє реалізацію домовленостей в конфліктних районах східної України.

Наразі, з цим оголошенням, Сполучені Штати виділили $2 мільярди кредитних гарантій і майже $760 мільйонів на безпеку, програмну та технічну допомогу Україні від кінця режиму Януковича в 2014 році. Нагадаю також, що ані Порошенко, ані Яценюк так і не прозвітувалися перед народом України про цільове використання цих коштів.

У 2015-му році, за словами віце-президента США Байдена, Україна отримала загальну фінансову допомогу на 25 млрд дол. Порошенко та Яценюк не звітуються перед суспільством й про те, куди безпосередньо витратили щойно виклянчені в США 84 мільйонів доларів? Це була, зокрема, гуманітарна допомога для біженців, а саме: 30 вересня 2015 р. Сполучені Штати оголосили про надання додаткових 7,5 млн дол. в рамках життєво необхідної гуманітарної допомоги «для постраждалих внаслідок конфлікту в Україні». Разом з цією допомогою загальна сума гуманітарної допомоги США Україні від початку «кризи» становить 69 млн дол. 16 жовтня 2015 р. США оголосили про надання ще 15 мільйонів доларів додаткової гуманітарної допомоги Україні.

А ще США виділили пряму фінансову допомогу на озброєння України у сумі в 300 млн. дол. Щоправда брехливий прем’єр-міністр України Яценюк з трибуни Верховної Ради заявив про "дивовижне" збільшення фінансування армії до 100 млрд грн. й забув при цьому зізнатися, що грошики ці з’явилися не завдяки реформам і бюджетним надходженням, а з прямої фінансової допомоги США та з "воєнниого податку", який сплачують платники податків України!

Забув Яценюк розповісти й про те, що так зване «зменшення» державного боргу з 73 до 66 млрд дол не є заслугою його уряду, а було здійснене на вимогу МВФ про рестуктуризацію і списання цих боргів, а зорганізував й забезпечив це зменшення сам же Міжнародний валютний фонд (МВФ). І про «ігри» з курсом доляра та єврика тощо…

Зрештою Яценюк ще багато чого не розповів про урядові побрехеньки, фінансові маніпуляції та його ігри з цифрами, як скажімо, про уявні здобутки Міністерства культури, сепаратистські кадри в Міністерстві інформації (чи як там воно), про «дивні» входження у владу регіоналів, колаборантів та злодюжок тощо чи, наприклад, про збільшення тарифів на газ для населення у 4 (чотири!) рази (це він подав як реформу Нафтогазу), про авантюру-маніпуляцію із так званими субсидіями (тобто про схему з перерахунку через 5 мільйонів домогосподарств-одержувачів субсидій коштів з бюджету до монополістів-олігархів), як і про корупційні скандали навколо урядовців та самого Яценюка, навколо декого з його фракції «Народний фронт» чи, до слова, з фракції «Блоку Петра Порошенка» (вже сама назва фракції іменем президента України порушує Конституцію, до речі, як й її численне порушення самим паном Порошенком) тощо.

Плескайте, (не)народні депутати, плескайте! Пишайся, народе України, пройдисвітами з великої дороги української політики, що з бездонними кишенями впевнено крокують повз людність й державу на шляху кругової поруки, брехні та безмежної захланності, де нема місця совісті, честі та гідності!

P.S. І це ще не мовлено про грошові допомоги від Європейського Союзу, позик від МВФ та ін., бюджетні маніпуляції, податки, корупцію, бізнес на війні та з ворожою Московією тощо! Нагадаю, принагідно, коли вже зайшло про чужі гроші, що якось у 2012–2013 рр. ЄС виділив 1,55 млн. євро у допомогу внутрішнім військам МВС з метою підвищення ефективності правоохоронних органів України у забезпечені прав і свобод громадян. Плюс 27 млн. дол., які за той рік українські солдати заробили у миротворчих місіях! І це не враховуючи коштів, виділених з бюджету України! Куди пішли ті грошики? Нагадати? На утримання сатрапів й ланцюгових псів режиму Януковича, який оберігало майже 450 тисяч охоронців, а саме: внутрішні війська МВС – 33,3 тисячі бійців, СБУ – 41,75 тисяч, міліція – 240,2 тисяч, прикордонні війська – 50 тисяч. Усіх їх разом більше, ніж української армії, яку номінально було скорочено до 117 тисяч вояків (нагадаю, що у 1990-х українське військо налічувало майже 800 тис. бійців та старшин).© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube