hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


4 грудня 2015 р.

Чи має моральне право так звертатися до волонтерів людина,
що не спроможна перемогти власну жадібність!


4 грудня 2015 р. - Чи має моральне право так звертатися до волонтерів людина, що не спроможна перемогти власну жадібність! Порошенко: "Я хочу подякувати волонтерам, які в перший час, дні і місяці війни, коли було найважче, віддавали останнє. І без цього внеску ми б все одно перемогли, але було б набагато важче". Курва невдячна! Ми вже перемогли?! Кого і коли, ідіоте?! І чи має моральне право так звертатися до волонтерів людина, що не спроможна перемогти власну жадібність!

Характеристика української влади: цинічна, аморальна, брехлива, сліпа, груха, антинародна й дурновато-чванлива, що вже давно існує поза реальним світом й боягузливо видає уявне за дійсне, а принизливі поразки й суцільні невдачі -- за тріумфальні перемоги та гучні перетворення! Така собі захлана зграйка боягузів та імітаторів, що не здатна буквально ні на що, окрім як обкрадати і продавати! Усе та усіх! В тому числі й народ, в тому числі й державу!© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube