hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


31 жовтня 2015 р.

Про викривлені дзеркала,
коротку пам’ять українських політиків
й морально-державотворчу імпотенцію
їхньої системи координат

31 жовтня 2015 р. – Про викривлені дзеркала, коротку пам’ять українських політиків й морально-державотворчу імпотенцію їхньої системи координат Нинішній український політикум є, з точки зору державотворчої думки і практики, – мертвонародженим, позаяк був і залишається плодом і виродком схибленої системи цінностей та моральних пріоритетів, він став мутантом викривлених понять про державність як таку, про її форми, роль і завдання, він був відрижкою пострадянського світогляду й принципів політичної орієнтації й трансформувався у потворну структуру удержавленої олігархічно-кланової плутократії та засадах мафіозно-кримінальної системи, яка не здатна мислити категоріями державності, соціальної справедливості, національної гідності тощо чи в системі координат загальнолюдських історичних, культурних, правових, моральних й цивілізаційних орієнтирів.

Праведний вереск, який підняли українські політики різного штибу і приналежності навколо арешту В.Корбана, схожий на істерику юродивих блазнів при палаці старшого боярина, який вирішив правити без них самотужки спільно із власним, а не попутнім, почтом. Чому?

Чи є Корбан безгрішним? Звісно ж – ні. Але чи є хтось такий у нашому політикумі? Чи був арешт Корбана політичною помстою і розправою? І не лише щодо нього та партії «Укроп», а й проти клану олігарха Коломойського? Безумовно!

Утім, згадаймо про дзеркала та пам'ять.

Чи не Ви, ті, хто верещить зараз про сваволю Порошенка, підтримували його та його поплічників після сотень фактів брехні (політична корупція), порушення Конституції, регламенту Верховної Ради тощо?

Чи не Ви досі не зачіпаєте позицій Яценюка після не меншої брехні, маніпуляцій, провалу економіки і реформ, корупції тощо?

Чи не Ви, знаючи про ширку порошенківців та яценюківців із регіоналами, створили із ними коаліцію! Чи вийшли Ви з цієї фейкової і ширкової коаліції? Ні! І чи не Ви ж прикривалися й прикриваєтеся досі при цьому, як і вони, війною, народом, державою?!

Ви нарікаєте на Порошенка і Пшонку? А забули про Яценюка? А забули, що Ви (депутати) призначали його з подачі того ж Порошенка і Яценюка? І чи не Ви, стрілочники, могли зняти його у Раді? Забули?

Ви не менші імітатори, ніж Порошенки та Яценюки! Вже долюструвалися... Тепер ті, кого Ви на словах «люстрували» взялися люструвати Вас самих! Бо Ви підтримували співзасновника Партії регіонів, міністра закордонних справ в уряді Януковича-Азарова! Ви прикрили усіх, хто злив Крим і зливав й зливає Донбас тощо! Ви скопом призначили прем'єр-міністром того, хто прислуговував усім й уся – від Кучми до Порошенка, того, хто готовий зрадити усіх і Вас в тому числі! Бо Вам так було комфортно! Чи забули, яким чином партійні списки Ви ж у своїх партіях складали й за яким принципом! Тож озирніться й не нарікайте на дзеркало!

Чи не Ви, депутати-політики, проковтнули «Мінськ», таємні домовленості з Путіним, угоди з Фірташем і прочая, прочая, прочая?... Чи Ви забули, як злили Мосійчука? Як проковтнули арешт Сиротюка? Як згадували про арешти патріотів і добровольців порожніми заявами, ультиматумами й лише за для власного піару? Вожді, лідери, провідники та інші...

Як Ви весь цей час призначали й прикривали своїх? Тих, що не менше ніж ці, на усіх щаблях і вертикалях облажалися смерідом влади, маніпуляціями, квотами та усім тим, в чому Ви зараз звинувачуєте інших! Вам прізвища назвати? Як Ви, мов сліпі (удавано сліпі) кошенята почали прозрівати лише після того, як відчули, що скоро після них можуть потопити й Вас...

А у дзеркало Ви дивилися? Чи дзеркала у Вас викривлені? Чи пам'ять у Вас закорочена? Чи не Ваші бонзи чи не усі вже вони були у владі в тій и іншій іпостасі? Чи Ви не знали потворну сутність цієї системи? Знали, але вона ж не зачіпала Вас особисто, а Ви самі віднедавна стали її адептами! Тож і міняти її Вам вже не кортило!

Ви й про імпічмент президентові згадали лише тоді, коли його позиція почала загрожувати Вам особисто й Вашій партійній структурі! І цю особисту загрозу Ви з якогось дива почали ототожнювати із загрозою державності? Тобто Ви, кожен особисто, і є гарантами державності? А раніше Вас що – засліпило! Чи Ви не бачили порушень Конституції, призначень, корупції, загрозі державі тощо? Де були Ваші вимоги імпічменту? І якого імпічменту? Ви виробили й прийняли відповідний закон про імпічмент президентові?!

Хочете зняти Пшонку й робите вигляд, що не усвідомлюєте, що за ним стоїть не лише Порошенко та Яценюк! Так два роки тому Ви вимагали зняття Азарова й робили вигляд, що проблема в ньому, а не в Партії регіонів та Януковичу! Що проблема в системі! А Ви прагли вибити на незлічених перемовинах з Януковичем стати знов часткою цієї системи.

Бо Ви й тепер є цією системою й так само, як тоді, переймаєтеся лише про те, аби ви залишилися хоча б її гвинтиком чи більш відчутною складовою, аби самим не потрапити під її маховик.

У цій боротьбі кланів мафізно-олігархічного спруту Вам натякнули про життєво-виживальну потребу приєднатися до мережі щупальців, яка виросла більшою, зайняла провідну позицію в його організмі, бурхливо зростає і не збирається поступатися! Зайві менші окремішні, а тим паче більші й самокеровані, щупальця спруту не потрібні.

Ціна політичного і фізичного виживання – стати васальним елементом цієї плутократично-неофеодальної удержавненої мафії з її законами кругової поруки, принципом примусу до мовчання, ієрархією, розподілом сфер впливу та відповідальності тощо! І для своєї перемоги система перемолить навіть власне зерно й своїх же попутників, якщо її не знищити, якщо її не стерти на дерть і пилюку розвіяти! Бо підлагоджуюючи чи підгодовуючи її Ви знов станете її гвинтиками, маховиками та осереддям і за певного часу, якщо не вона знову підбереться до Вас, то люди самі розіб'ють її разом з Вами на порох!

І не говоріть нам (народові) про державу.

P.S. Нинішній український політикум є, з точки зору державотворчої думки і практики, – мертвонародженим, позаяк був і залишається плодом і виродком схибленої системи цінностей та моральних пріоритетів, він став мутантом викривлених понять про державність як таку, про її форми, роль і завдання, він був відрижкою пострадянського світогляду й принципів політичної орієнтації й трансформувався у потворну структуру удержавленої олігархічно-кланової плутократії та засадах мафіозно-кримінальної системи, яка не здатна мислити категоріями державності, соціальної справедливості, національної гідності тощо чи в системі координат загальнолюдських історичних, культурних, правових, моральних й цивілізаційних орієнтирів.

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube