hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


12 жовтня 2015 р.

«Дивні» збіги
навколосвободівських фрікцій влади...


28 вересня 2015 р. -  Коли Президент країни виступає не мовою свого народу, а іноземною - це є зневагою до власного народу, це - ганьба державі, нехтування гідністю нації й особисте безчестя

В світлі останніх арештів та обшуків у свободівців зауважу на одну «дивну» послідовність й співпадіння у діях псевдоукраїнського, але провладно ручного кривосуддя. Майже два роки влада в особі так званої Генеральної прокуратури робила вигляд, що розслідує злочин розстрілу майданівців під час Революції Гідності. Проте у неї нібито виникло безліч складнощів із розшуком підозрюваних і винних, а докази начебто вже зникли. Громадськість, звісно ж, обурювалася, утім кого з влади хвилює те обурення...

Владу бентежить проблема власного виживання... Виживання назавжди... А ще – питання, як вижити з політичного простору конкурентів.

Вихід знайшовся доволі швидкий і дотепний (з її погляду; з погляду ж справедлтвості – огидний, а з огляду на законність – злочинний). Та хіба от це збіговисько пройдисвітів і бариг зважало коли-небудь на подібні ознаки... А ознаки у всьому цьому такі (не маю сумніву, що невдовзі виявляться й інші).

Влада вичікувала й дочекалася. 31 серпня під час народного протесту проти спроби зміни Конституції та узурпації влади правлячим тріо (Блок Порошенка, Народний фронт Яценюка та Партії Регіонів – вона там у трьох іпостасях – у двох попередніх + т.зв. Опозиційний блок), було вчинено провокацію, ціною якої виявилися смерть чотирьох нацгвардійців та кількадесят поранених.

Не очікуючи результатів слідства, провину за вибух гранати одразу ж повісили на ВО «Свобода», миттю узяли «бойовиків», які моментально у всьому зізналися! Люди добрі, так блискавично і дотепно навіть путінські ФСБ і прокуратура не працюють! А почерк – один і той же!

Невдовзі заарештовують Ю.Сиротюка (свободівця), без права на заставу (на відміну від Клюєва та інших подільників нинішньої влади у минулому). Заарештовують, нагадаю, у зв'язку із подіями 31 серпня під Верховною Радою. Згодом, поетапно, прокуратура і суд беруться за інших свободівців по всій Україні. Ю.Сиротюка, запам'ятайте, заарештовує у клоунський спосіб суддя В.Карабань.

Навіщо запам'ятовувати? А от навіщо. Очевидно, що вибити «Свободу» з виборів арештами та підозрами не вдалося, як і не вдалося її дискредитувати в очах громадськості та розвалити з середини (люди вже давно встигли зрозуміти хто нині є у владі й що ціна цим політ. імітаторам - нуль).

«Дивні» збіги навколосвободівських фрікцій влади... За увесь цей час така балакуча міліція-поліція (МВС), прокуратура, тортівня і кролівня так і не оприлюднили внятних чи сфабрикованих доказів провини націоналістів у вибуху 31 серпня. Дивно, чи не так? А тут ще й осінь, тарифи, ціни, зубожіння людей, «норманська» лажа із тим «Мінськом», повна яма з псевдореформами тощо і вибори (не лише ці, місцеві, а невдовзі – до ВР)! І от тобі на...

З'являється Ухвала Печерського районного суду м.Києва (справа №757/35245/15-к)! Тепер вже чи то свободівець О.Панькевич сам, чи то його однопартійці, нібито розстрілювали Небесну Сотню з вікна готелю «Україна»!

Це просто якесь замкнене коло жаху – «Свобода» жахлива і всюдисуща! ІГІЛ, Янукович, «Беркут», Путін і ФСБ – просто кошенята якісь! Ну а Пашинський, Яценюк, Кличко й, звісно ж, Порошенко та уся їхня обслуга та шістки – взагалі янголи!

«Дивні» збіги навколосвободівських фрікцій влади... Ухвалу, до речі, датовано 24 вересням 2015 р. Раніше наше усевидяче слідче око про це не знало! І, безумовно ж, там усе лежить як півтора роки тому – недоторкане й неприбране! Чи, може, там щось з'явиться? А що має з'явитися – вказано у судовій ухвалі... Очікуйте на подальший акт вистави від влади.

Та це ще не все! Ви ніколи не здогадаєтеся, хто підписав вищезгадану судову Ухвалу! Усе той же супер-суддя В.Карабань! Так, так! Той що заарештовував Ю.Сиротюка у справі 31 серпня 2015 р. То він ще ухвалює й рішення щодо подій 20 лютого 2014 р.! Звісно ж – це збіг?... І те, що з різних справ та подій фігурують члени однієї й тієї ж партії теж збіг?

Свободівці, за версією влади, мали вбивати нац.гвардійців 31 серпня 15-го (тоді вже народної міліції; до речі, тим з них, хто отримав випадкові осколочні поранення чи просто синці від обуреного народу вручили бойові нагороди). Коли ж справа почала розвалюватися, свободівцям почали примітивно ліпити розстріли майданівців з 20 лютого 14-го року.

А що «шитимуть», якщо й ця авантюра розвалиться, запитаєте Ви?

Ген. прокуратура й до цього приготувалася заздалегідь. Ось воно: Кримінальне провадження №12014030110000162 від 21.02.2014, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених п.п. 1, 8 ч.2 ст.115; ч.1 ст.115 та ч.2 ст.15, п.п. 1, 8 ч.2 ст.115 КК України.

«Дивні» збіги навколосвободівських фрікцій влади... Що це таке, знову ж таки запитаєте? Цитую пояснення з сайту Генеральної прокуратури (розділ: «Реєстр проваджень про злочини під час Революції Гідності та результати розслідування»): «У період листопада 2013 – лютого 2014 років під час акцій протесту у м.Києві невстановленими особами вчинено вбивства 13 працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України. 210 правоохоронців отримали вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості, ще понад 900 правоохоронців отримали інші тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості».

Суддя В.Карабань, як і інші, навчені багаторічними практикою і досвідом з часів Кравчука-Кучми-Ющенка-Януковича, й у часи Порошенка-Яценюка без копіткої роботи на благо влади (будь-якої влади) не залишуться.

«Янукович – відпочиває», – кажете... Боюсь, що поряд цими нуворишами-владолюбцями, скоро й Путін з Лукашенком відпочиватимуть... Якщо суспільство і світ вчасно не отямляться від їхніх солодко-співучих промов й не відкриють очі на їхні огидні дії...

Очікуйте, громадяни, очікуйте... Наступний акт драми державності незабаром. Гадаєте, після «Свободи», добровольців та інших патріотів, Вас це омине? Чи вже ніхто не казатиме, що був на Майдані (чи на Майданах)?

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube