hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)


На Україну очікує нова Революція – Революція Очищення!

Опубліковано: На Україну очікує нова Революція – Революція Очищення! // O.P.A.D. Центр зовнішньополітичних досліджень. – 2014. – 23 травня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://opad.org.ua/index.php?newsid=4054#

На Україну очікує нова Революція – Революція Очищення, – так вважає доктор історичних наук, кандидат в депутати по 15-у округу Павло Гай-Нижник.

"Минула Революція Гідності, триває війна з Росією, проте нашим новим постреволюційним можновладцям так і не дійшло ані до глузду, ані до серця, що Україна змінилася. Про їхню ж гідність тут взагалі не йдеться через її банальну відсутність у цих персонажів цього фарсу, який вони називають державною політикою.

Нашим псевдодемократичним політикам, які, проте, вперто чомусь називають себе демократами й патріотами, і які зколотили свій політичний капітал за старої системи (співтворцями якої вони, власне, також були) ніяк не увійде до свідомості, що настав час на зміни.

Для України настав життєво необхідний час докорінного оновлення й природного очищення, в тому числі й у політичній сфері. В тому числі й серед політикуму, в тому числі на рівні осіб та через особисте каяття та самозмінення. В іншому ж випадкові на Україну очікує чергова зрада Майдану, занепад, загроза розпаду й, врешті, нова Революція – Революція Очищення, ще більш трагічна, аніж остання, й замішана на хаосі, керованого олігархами, громадянської війни та прямої експансії чужоземних військ.

На жаль, наші так звані націонал-демократи й так звані націонал-патріоти цієї закономірності так і не усвідомили, а досвід ще недавньої історії так нічого їх і не навчив... Свідченням цьому є недолуга, зрадлива й неприховано барижницька політика нинішньої київської влади, що ганьбить країну, націю і, нажаль, нехтує життєздатністю самої України. Свідченням тому є цьогорічні виборчі перегони, які його деякі учасники-лідери, учасники-партійці, учасники-бізнес-політики, як і раніш, утопили у цинізмі, популізмі, примітивізмі й тупому (прямому) підкупі виборців.

Час на зміни настав, але не для існуючого нині українського політикуму, який застряг у міжчасі, жадобі, боягузстві, продажності, аморальності, зрадливості та самозакоханості.

Готуймося до нових часів, прихід яких нам доведеться прискорювати силою та ціною нових втрат і жертв. Краще так, аніж жити у державі, в якій правлять партії нових-старих імітаторів та наперсточників, аніж жити у ганьбі невартих пам'яті героїв, що поклали життя за наше майбутнє, за нову і очищену Україну!", – зазначив Гай-Нижник.


 
БУЛАВА Youtube Youtube