hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник


Або українській владі пора кінчати грати в наперстки з власним народом, або український народ кінчить цю владу й сам почистить її загажені стайні!

13 липня 2014 р. – Або українській владі пора кінчати грати в наперстки з власним народом, або український народ кінчить цю владу й сам почистить її загажені стайні! Опубліковано: Гай-Нижник П. Або українській владі пора кінчати грати в наперстки з власним народом, або український народ кінчить цю владу й сам почистить її загажені стайні! // Facebook. Соціальна мережа. Особиста сторінка Павла Гай-Нижника. – 2014. – 13 липня [Електронний ресурс] Режим доступу: https://www.facebook.com/hai.nyzhnyk

Терористи двома мінометами обстріляли командний пункт окремої аеромобільної бригади сил АТО. Про це повідомив речник АТО В.Селезньов. "По позиціях українських військовослужбовців протягом 20 хвилин було зроблено понад 32 пострілів", – йдеться в повідомленні. Після вогневого нальоту бойовики відступили в бік державного кордону. "На вогневих позиціях терористів знайдено 18 одиниць 82-мм мін", – зазначив Селезньов.

Краще б ще розповів як до такого докотилися, щоби москалі обстріляли вже командний пункт цілої бригади десантури! Де розвідка, де спостереження? І як їм дали звідти спокійно ретируватися?

Чому москалики вільно заїхали до нас з "Градами" і повбивали 20 та тяжко поранили 95 наших бійців позаминулої ночі й так само спокійнесенько повернулися до Рашки?! Чому, врешті не було зроблено висновків!

Чому тиждень тому нам брехали, що кордон закрили, а тепер вимушені зізнатися, що – ні, і через нього з РФ перекидується сотні танків, бронетехніки, спеців і тисячі найманців?! Чому колони москалів спокійно приїздять до Донецька і Луганська! Тим паче, що сам Гіркін (Стрєльцов) попереджував про те, що ними готується потужний контрнаступ! Про пересування колон з Росії та їх місце знаходження повідомляли й численні місцеві патріоти! Що взагалі відбувається з Порошенком та Генштабом ЗСУ!?

Мало того в уряді купа пройдисвітів, дурнів і дерибанщиків від квот по партійним спискам, а в СБУ та керівництві ЗСУ – кодло зрадників, так ще й Президент очевидно забув як і хто скидали Януковича!

Де негайні реформи, де люстрація, де покарання (в тому числі й вже тих, кого нова влада призначила). Чому розкрадаються гроші для війська, яке героїчно захищає Батьківщину від зовнішнього і внутрішнього ворога, захищаючи й дупи тих, хто його обкрадає? Чому дерибаняться посади, призначення й прикриваються здирники (вже ті квотники від так званих партій революції). Чому ніхто не поніс віповідальності, в тому числі й політичної (адже їх делегували партії, їх лобіювали лідери партій) тощо! Знов повертається сила бабла, блату, кумів, кругова порука партійних кіл (квоти на посади за будь-яку ціну), старих помаранчевих зливних бочків і брехлива, шапкозакидальна (часом дурновато-фантастична) риторика керівників держави, яка немає нічого спільного ні з дійсністю, ані з найближчою перспективою (як від Порошенка, так і від Яценюка та його міністрів). І цим шулерам від політики ще вистачає совісті вимагати не критикувати їх й прикриватися з цього приводу війною з Росією, яку, до речі, самим їм війною називати кишка тонка. В них не війна, в них – АТО. Крим анексували, окуповують Донбас тощо – а в нас нема та й нема військового стану (хоча б в областях, де ведуться бойові дії), а в нас й досі ніхто нікого не карає за антиукраїнську агітацію, за потурання окупантам, колаборантам і сепаратистам), а українська влада досі лобизається з Росією у воєнних діях, і в економічних питаннях, і в дипломатії! Про програну ідеологічну та пропагандистську війну (як в Україні, а надто – у світі) й годі говорити.

Сучасна українська політика (політики), яка свої коріння, становлення та принципи мислення й дій, веде з часів Кучми-Януковича, позбавлена логіки та державницької позиції в принципі (риторика не варта уваги, позаяк не несе за собою жодної практичної дії та стратегічного плану). Відтак, нинішній український політикум приречений на вихолощення, самознищення і поразку, адже не має під собою ані новітніх системи мислення, державно-комунікаційних координат, оновлених партійно-суспільних уявлень та морально-етичних чеснот. Як показало недавнє минуле й поточне сучасне, еволюції цей контингент політичної еліти (як вони самі себе називають, явно не усвідомлюючи сенс і значення цих понять) не піддається. Вони просто не здатні еволюціонізуватися. Ціною ж такому стану справ може стати не лише територіальна цілісність України, а й її державність.

Нинішню державно-політичну систему не варто перезавантажувати, вірус розкладання сягнув усіх її закутків, її доцільно лише знищити й замінити новітньою матрицею, яка дасть початок утворенню нової державно-політичної системи, а отже – й новій Україні!

Їй Богу: або українській владі пора кінчати грати в наперстки з власним народом, або український народ кінчить цю владу й сам почистить її загажені стайні!


 
БУЛАВА Youtube Youtube