hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Партія «Соціалістична Україна»

Партія «Соціалістична Україна» створена 15 вересня 2004 р. як Партія «Народний вибір» на Установчому партійному з’їзді (м.Харків). Зареєстрована Міністерством юстиції України 23 грудня 2004 р. (реєстраційний номер 103-п.п.). Перший керівник партії – В.Близнюк. Місце знаходження центральних статутних органів – м.Харків. Станом на літо 2005 р. партія мала 13 обласних партійних організацій.

Головною метою партії було проголошено сприяння втіленню у життя народного суверенітету, що базується на конституційному положенні про те, що єдиним джерелом влади в Україні є український народ. Основними завданнями – сприяння розробці та прийняттю ефективних законодавчих актів України, що відповідають та слугують досягненню мети створення та діяльності партії; участь у розвитку громадянського суспільства, політичної культури; сприяння проведенню в Україні прогресивних реформ, спрямованих на реальне перетворення України у правову, соціальну, демократичну державу та її інтеграцію до світового співтовариства; сприяння виробленню державної політики, розробці та впровадженню у життя проектів з державного будівництва та економічних реформ, що дозволяють втілити принцип народного суверенітету.

У 2002 р. партія брала участь у виборах народних депутатів України у багатомандатному окрузі у складі Виборчого блоку політичних партій «Єдність». Депутатських мандатів представники блоку не отримали.

На ІІ з’їзді партії, що відбувся 24 вересня 2005 р., було прийнято рішення про перевибори керівних органів (головою партії обрано В.Гошовського), внесено зміни до статуту і програми, а також змінено назву партії на Партія «Соціалістична Україна».

На ІІІ з’їзді партії (15 грудня 2005 р.) було затверджено нову редакцію програми партії.

У 2006 р. партія взяла участь у виборах народних депутатів України у багатомандатному виборчому окрузі у складі Виборчого блоку політичних партій «ЗА СОЮЗ». За результатами голосування представники блоку до парламенту не потрапили. У наступний час партія політичної активності не виявляла. 18 грудня 2011 р. на об’єднавчому з’їзді п’яти політичних сил партія заявила про приєднання до Соціалістичної партії України.

Павло Гай-Нижник   

Опубліковано: Гай-Нижник П. Партія «Соціалістична Україна» // Українська багатопартійність: політичні партії, виборчі блоки, лідери (кінець 1980-х – початок 2012 рр.). Енциклопедичний довідник. – К.: ІПіЕНД ім. І.Ф.Кураса НАН України, 2012. – С.370–371.


 
БУЛАВА Youtube Youtube