hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Політична партія «Народна воля»

Політична партія «Народна воля» створена 14 липня 2008 р. на Установчому з’їзді. Зареєстрована Міністерством юстиції України 2 жовтня 2008 р. (реєстраційний номер 155-п.п.). Перший голова партії – С.Горькавий (на кінець 2011 р. – чинний). Місцезнаходження центральних статутних органів – м.Київ.

Партія проголосила, що в основу її політики покладено «народну ідеологію – лівоцентристську доктрину розвитку соціально-економічних, політичних та суспільних процесів, – ключовими позиціями для якої є захист людей найманої праці, подолання бідності, в тому числі за рахунок соціальної відповідальності багатих верств суспільства».

У політичній та культурній сфері партія виступає за повернення до мажоритарної системи виборів до Верховної Ради України та місцевих органів влади; впровадження механізму звітування народних депутатів та їх відкликання; скасування депутатської недоторканності та ліквідацію всіх депутатських привілеїв; скорочення державного апарату управління та витрат на його утримання з посиленням повноважень органів місцевого самоврядування; прирівнення корупції до державної зради; запровадження обов’язкового декларування доходів та витрат не лише держслужбовців, а й членів їхніх сімей, усіх осіб, які розпоряджаються їхнім майном; позбавлення пенсійного забезпечення держслужбовців, які притягнуті до відповідальності за хабарництво, зловживання службовим становищем; обов’язкову конфіскацію незаконно набутого майна як у держслужбовців, так і у їхніх найближчих родичів; відмову від умовних строків та амністії для засуджених за корупційними статтями; комплексне реформування судової та правоохоронної систем; кардинальний перегляд структури державних інституцій; скасування політичного статусу міністрів; здійснення зовнішньої політики виключно на основі національних інтересів; регулярне використання механізму прямого народовладдя – проведення референдумів з ключових питань внутрішньої та зовнішньої політики; відродження й утвердження високої духовності та моралі на основі християнських цінностей; надання податкових пільг вітчизняному книговидавцю на термін до 5 років; здійснення реальних заходів для утвердження української нації як співтовариства вільних громадян незалежно від походження, мови, віросповідання та політичних переконань.

Станом на 3 квітня 2009 р. партією було утворено первинні осередки та місцеві партійні організації у 15 областях України. Станом на 31 липня 2009 р. в Україні діяла вже 21 обласна організація партії.

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 29 вересня 2009 р. партія була ліквідована (у зв’язку з недотриманням положень Закону «Про політичні партії в Україні»), проте подала апеляцію, котра 5 листопада 2009 р. була задоволена і партія продовжила свою діяльність.

У подальшому партія не брала участі у виборчому процесі. Політичної активності не виявляє.

Павло Гай-Нижник   

Опубліковано: Гай-Нижник П. Політична партія «Народна воля» // Українська багатопартійність: політичні партії, виборчі блоки, лідери (кінець 1980-х – початок 2012 рр.). Енциклопедичний довідник. – К.: ІПіЕНД ім. І.Ф.Кураса НАН України, 2012. – С.418.


 
БУЛАВА Youtube Youtube