hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


31 грудня 2012 р.

«Влада державі Україна цілеспрямовано провадить
політику знищення української мови та культури,
розколу цієї ж держави та фактичного геноциду української ж нації»

«Допоки наші псевдодержавники намагаються усіма «законними» й незаконними засобами розвалити унітарну соборницьку Україну, зокрема й через мовне питання шляхом нівеляції державної української мови, мови народу, що є автохтоном на цій землі, один з їхніх утримувачів і надхтенників — президент федеративної Росії Путін підписав новий закон про освіту, згідно з яким вивчення регіональних національних мов у Росії не буде вже обов’язковим у школах. До цього часу всі діти в національних республіках Росії були зобов’язані вивчати місцеві мови, які поряд з російською мовою, мають статус офіційних у національних республіках. Новий закон тепер дозволяє батькам у цих національних республіках вирішувати, чи повинні їхні діти вивчати свої національні мови в школі. Цей закон викликав протести в деяких регіонах Росії, включно з Татарстаном, Башкортостаном, Чувашією, де критики кажуть, що цей закон прискорить зникнення національних мов у Росії.

Пригадую, до речі, колись таким чи чином діяли у СРСР, прагнучи денаціоналізувати населення у союзних та автономних республіках та шляхом русифікації й ідеології комунізму й т.зв. інтернаціоналізму створити «єдіную совєтскую общность совєтскіх людєй».

Проте, повернімося до сьогодення й до згаданого путінского закону. Чи захищатиме держава Україна інтереси (зокрема мовні й культурні) своїх синів й доньок українців у Росії, коли влада в самій державі Україна цілеспрямовано провадить політику знищення української мови та культури, розколу цієї ж держави та фактичного геноциду української ж нації? І коли наші манкурти від влади, прагнути вислужитися перед Кремлем, замість того, аби зцементувати державу в тому числі й через мовно-культурну політику, почнуть як завжди недолуго, по хамськи намагатися змавпувати Росію й знов, вкотре, виставлять себе блазнями на увесь світ? А може зроблять необов’язковим вивчення української мови й літератури у школах? Питання риторичні…»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА