hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


23 листопада 2012 р.

«Вступаючи до ЄС, держави Центральної та Східної Європи
змушені жертвувати власним суверенітетом, приймати чужі правила гри
і позбуватися свого релігійного і національного обличчя»

«Європейська комісія, а також деякі окремі держави ЄС стали на перешкоді випуску монети, котру Словацький національний банк планував пустити в обіг з нагоди 1150-річчя прибуття святих Кирила і Методія у Велику Моравію. Точніше, словакам поставили умову, що на цій монеті не буде християнської символіки – хреста та німбів над головами святих. При цьому євросатаністи посилалися на дотримання «принципу релігійного нейтралітету».

Попри обурення християн, державна влада Словаччини прийняла умови Єврокомісії і цим лиш черговий раз продемонструвала, що, вступаючи до ЄС, держави Центральної та Східної Європи змушені жертвувати власним суверенітетом, приймати чужі правила гри і позбуватися свого релігійного і національного обличчя».

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА