hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


18 червня 2012 р.

«Ані гордості, ані честі»

Підлабузник! Де це видимо було, щоб президент держави вітав іншого президента з перемогою збірної в одному єдиному матчі. Ані гордості, ані честі.

«Вітання Президента України Віктора Януковича Президентові Російської Федерації Володимиру Путіну з нагоди перемоги збірної Росії з футболу в матчі Євро-2012

Шановний Володимире Володимировичу!

Прийміть щирі вітання у зв'язку з переконливою перемогою збірної Росії в її першому матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Упевнений, що нинішній результат є чудовим стартом російської команди, а її наступні ігри стануть окрасою європейської першості.

Користуючись нагодою, бажаю нових успіхів національній збірній Росії в цьому футбольному святі.

З повагою,

Віктор ЯНУКОВИЧ»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА