hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


1 лютого 2012 р.

«…Аби ті ще відданіше за псів гамлузили власний народ і прикривали малих та великих злодюжок у владі»

«Европейский Союз выделил помощь внутренним войскам Министерства внутренних дел Украины (МВД) в размере 1,55 млн. евро для повышения эффективности правоохранительных органов Украины в обеспечении прав и свобод граждан».

«Цікаво, скільки з цих грошиків замаланять собі наші чесні владні мужі та ще чесніші за них генерали міліції. А ЄСівці як були лохами, так і залишуться. Яники вкотре розвели їх на бабки. Нашим мєнтам скажуть, що пан Презік пеньонзів підкинув на премії та машини, аби ті ще відданіше за псів гамлузили власний народ і прикривали малих та великих злодюжок у владі. Слава ЄС, слава народній міліції, слава чесній владі України та її батькові, вождю і інтелектуальному генієві – Президентові!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА